اجرائی کشوری

نمايندگان تبريز در خارج از خانه به مصاف حريفان مي روند

تيم هاي ماشين سازي و گسترش فولاد تبريز در هفته چهارم رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه هاي ايران در خارج از خانه و به ترتيب به مصاف شيرين فراز كرمانشاه و استيل آذين سمنان مي روند. در اين هفته از رقابت ها كه با انجام 14 بازي در دو گروه دنبال مي شود، تيم هاي تبريزي فردا /پنجشنبه/ و روز جمعه ميهمان حريفان خود خواهند بود.
تيم فوتبال ماشين سازي تبريز كه عنوان صدرنشيني گروه ب را يدك مي كشد در اين هفته و در روز جمعه رو در روي تيم شيرين فراز كرمانشاه كه در رده انتهايي اين گروه جاي گرفته، قرار مي گيرد.
ماشين سازي كه با هدايت رسول خطيبي و به خدمت گرفتن بازيكنان مجرب و جوان در صدد كسب سومين سهميه ليگ برتري تبريز است، در اين بازي براي حفظ صدرنشيني و اثبات برتري خود مقابل تيم ته جدولي شيرين فراز صف آرايي خواهد كرد و عبور از سد اين تيم در حكم حفظ صدرنشيني براي اين تيم خواهد بود.
ماشين سازي هم اكنون با انجام سه بازي و كسب دو برد و يك باخت و شش امتياز در رده نخست گروه الف جاي دارد و شيرين فراز تنها با يك امتياز در رده چهاردهم و انتهايي جدول گروه ب است.
گسترش فولاد ديگر نماينده تبريز در اين رقابت ها كه وضعيت چندان مناسبي در جدول رده بندي ندارد، فردا در سمنان به مصاف استيل آذين مي رود.
اين تيم كه تاكنون تنها دو تساوي كسب كرده در اين بازي نيز كار سختي پيش رو دارد و كسب اولين برد مقابل استيل آذين براي اين تيم به نظر سخت مي آيد.
استيل آذين هم كه با يك بازي كمتر نسبت به ديگر تيم ها و گسترش فولاد، در رده هاي بهتري از حريفش قرار دارد براي صعود در جدول رده بندي به سه امتياز اين بازي نياز دارد.
گسترش فولاد با دو امتياز از سه بازي در رده دوازدهم گروه الف و استيل آذين با چهار امتياز در رده ششم اين گروه جاي دارد.
در ديگر بازي هاي اين هفته استقلال صنعتي با شهرداري ياسوج، كاوه با برق شيراز، گهر زاگرش با تربيت يزد، گل گهر سيرجان با نفت مسجد سليمان، نيروي زميني با نساجي، پاس با آلومينيوم هرمزگان، اتكا گرگان با صنعت ساري، ابومسلم با پيام فارس، پيكان با سايپاي شمال، شهرداري اراك با فولاد يزد، شهرداري بندرعباس با مس رفسنجان و ايرانجوان بوشهر با داماش تهران ديدار مي كنند.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید