اجرائی کشوری

نساجی مازندران 1 – تراکتورسازی تبریز1

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، دو تیم نساجی مازندران و تراکتورسازی از ساعت 17 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر رودرروی هم قرار گرفتند که این بازی در نهایت با تساوی یک بر یک و تقسیم امتیازات خاتمه یافت.

نتیجه پیکار رفت سرخ‌پوشان فوتبال مازندران و آذربایجان درحالی تکرار شد که هر دو گل مسابقه را بازیکنان نساجی به ثمر رساندند و جالب‌تر اینکه این گل‌ها به شکلی مشابه و به همان ترتیب جدال دو تیم در تبریز وارد دروازه‌ها شد.

با نتیجه بدست آمده در این بازی، تراکتورسازی 30 امتیازی شد تا موقعیت خود در جدول در رده چهارمی را در خطر ببیند؛ اما در سمت مقابل نساجی مازندران با یک امتیازی که در این بازی خانگی کسب کرد، 18 امتیاز شد تا موفتا در جایگاه نهم بایستد.

گروه داوری: داور: سید مهدی سیدعلی؛ کمک‌ها: آرمان اسعدی و حسن انتظاری؛ داور چهارم: یوسف مغروری/ کمک داوران اضافی: امیر عرب‌براقی و حسین زیاری/ ناظر: حسین عسگری.

اخطار: احمد عبدالله‌زاده (44) از نساجی

نساجی مازندران: محمدامین رضایی، لاشا توتادزه، جورجی وولسیانی، مجتبی ممشلی، حمیدرضا دیوسالار، احمد عبدالله‌زاده، محمد آبشک، علی‌اصغر عاشوری (82- سید محمد میری)، امید سینگ (44- آرفنگ دافه)، سجاد آشوری و رحمان جعفری (88- محمدمهدی نظری).
سرمربی: مجید جلالی

تراکتورسازی: محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، اکبر ایمانی (88- علیرضا نقی‌زاده)، اشکان دژاگه، یوکیا سوگیتا، مسعود شجاعی و آنتونی استوکس (65- ساسان انصاری).
سرمربی: جورج لیکنز

شرح گل‌ها:

نساجی صفر – تراکتورسازی 1 (دقیقه 17: گل به خودی جورجی گولسیانی): پاس در عمق استوکس در سمت چپ زمین به یوکیا سوگیتا رسید که پاس در عرض تند و تیز او را گولسیانی، مدافع نساجی به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

نساجی 1 – تراکتورسازی 1 (دقیقه 73: رحمان جعفری): سانتر پای چپ سجاد آشوری در سمت راست محوطه با اشتباه احسان حاج‌صفی و در ادامه ایمان سلیمی همراه شد که در ادامه آرفنگ دافه قصد گلزنی داشت، اما شوت او برگشت داده شد ولی در ریباند پاس دافه و ضربه بغل پای رحمان جعفری گل تساوی نساجی را به همراه داشت.

بهترین بازیکن:

لاشا توتادزه، مدافع میانی نساجی که هفته شانزدهم در نخستین بازی برای تیمش عملکرد خوبی برابر ذوب‌آهن اصفهان داشت، امشب هم نمایش درخشانی مقابل تراکتورسازی و مهاجمان خطرناک این تیم ارائه کرد و بارها با زدن ضربات سر، دفع توپ‌های به موقع و تکل‌های صحیح و توپ‌گیری از ستاره‌های تراکتور، اجازه نداد موقعیت خطرناک چندانی از سوی تراکتوری‌ها شکل بگیرد و این تیم فقط با یک گل به خودی دروازه نساجی را باز کند. حمیدرضا دیوسالار، مدافع چپ نساجی نیز دیگر بازیکنی بود که با تلاش زیاد اجازه نداد تراکتوری‌ها حملات زیادی از سمت راست زمین انجام دهند و نمایش خوبی برابر این تیم ارائه کرد.