اجرائی کشوری

نتيجه اي درخشان در يك ديدار دوستانه

تيم ملي فوتبال ايران در يك بازي دوستانه، تيم قدرتمند روسيه را شكست داد… تیم ملی فوتبال کشورمان در نخستین دیدار دوستانه خود پس از مسابقات فوتبال جام ملت‌های 2011 آسیا از ساعت 19:30 چهارشنبه در ورزشگاه زاید شهر ابوظبی به مصاف تیم ملی روسیه رفت .
تیم ملی فوتبال ایران که در این بازی با هدایت علیرضا منصوریان به میدان رفته بود، مقابل تیم دوازدهم رده بندی فیفا با یک گل به برتری رسید. تک گل تیم ایران را در این دیدار دوستانه محمدرضا خلعتبری در دقیقه 90 به ثمر رساند. او با دریافت پاس در عمق محمد نوری توانست با عبور از مدافعان روسیه گل زیبایی را وارد دروازه روسیه کند.
تيم ايران با تركيب سيد مهدي رحمتي، خسرو حيدري، هادي عقيلي، سيد جلال حسيني، احسان حاج صفي، آندرانيك تيموريان، قاسم حدادي فر، محمد نوري، محمدرضا خلعتبري، آرش افشين و محمد غلامي وارد ميدان شد. تيم ايران در نيمه دوم سه تعويض داشت كه ابتدا در دقيقه 52 هادي نوروزي با محمد غلامي تعويض شد و در ادامه و در دقيقه 64 غلامرضا رضايي به جاي آرش افشين آمد. ايمان مبعلي هم در دقايق پاياني وارد زمين شد.
عليرضا منصوريان مربي تيم ملي در اين بازي يك تركيب نسبتا هجومي را به زمين فرستاده بود كه در طول بازی شاهد حمله‌هاي پرتعدادي روي دروازه تيم ملي روسيه بوديم