اجرائی کشوری

نتایج نمایندگان لیگ دسته یک

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در هفته پایانی رقابت های نیم فصل لیگ دسته یك باشگاه های ایران با قبول شكست خانگی مقابل تربیت یزد، صدرنشینی و قهرمانی را از دست داد. در این بازی كه عصر امروز (سه شنبه) و در ورزشگاه تختی شهر تبریز انجام شد، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با ارایه نمایشی ضعیف، با نتیجه 2 بر یك مغلوب میهمان خود شد و همانند تیم آلومینیوم هرمزگان با 23 امتیاز و به دلیل تفاضل گل كمتر نسبت به این تیم در رده دوم جدول رده بندی گروه ب قرار گرفت.

مصطفی شهركی دو گل تیم تربیت یزد را در دقایق 36 و 70 بازی به ثمر رساند و تنها گل تیم ماشین سازی را رسول علیزاده در دقیقه 52 از روی یك ضربه ایستگاهی وارد دروازه تیم تربیت یزد كرد.

قضاوت این بازی را كه نزدیك به سه هزار تماشاگر از آن دیدن كردند، سعید بخشی زاده به كمك حسین خانبان و تورج عیوض محمدی بر عهده داشت.

وی در این بازی به سجاد احمدی، فرنوش رحمتی، اسماعیل بالی مقدس، سیدمحمد حسینی و مصطفی شهركی از تربیت یزد كارت زرد داد و در دقیقه 79 بازی محسن دلیر از ماشین سازی را با دادن دو كارت زرد و متعاقب آن كارت قرمز از زمین مسابقه اخراج كرد.

تیم گسترش فولاد دیگر نماینده تبریز در رقابت های لیگ دسته یك در خارج از خانه مقابل پیكان صدرنشین با نتیجه مساوی یك بر یك این تیم را متوقف كرد و با 11 امتیاز از 13 بازی در رده دوازدهم گروه الف جای گرفت.