اجرائی کشوری

نتايج هفته هجدهم ليگ دسته اول

هفته هجدهم ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران عصر امروز با برگزاري ۱۳ ديدار در شهرهاي مختلف به پايان رسيد… هفته هجدهم ليگ دسته اول فوتبال باشگاه‌هاي ايران، جام آزادگان، در حالي امروز به پايان رسيد که در يکي از حساس‌ترين بازي‌هاي اين هفته در گروه اول تيم فوتبال کاوه تهران که پس از جدايي توافقي جواد زرينچه ۲ هفته‌اي است فرهاد کاظمي را در راس کادر فني خود مي‌بيند ميزبان شاگردان فرشاد پيوس بود که اين ديدار با نتيجه مساوي ۲ بر۲ به پايان رسيد.
کاوه با اين تساوي ۲۶ امتيازي شد و در رتبه سوم جدول رده‌بندي باقي ماند. گل گهر نيز با ۲۵ امتياز در رتبه چهارم ايستاد.
در ديگر ديدار مهم اين گروه مقاومت شهيدسپاسي ميهمان مس رفسنجان بود. مقاومت که اميد اصلي شيرازي‌ها براي صعود به ليگ برتر محسوب مي‌‌شود موفق شد ميزبان خود را با نتيجه ۲ بر يک شکست داده و با ۳۱ امتياز به صدر جدول رد‌ه‌بندي گروه اول صعود کند. مس رفسنجان نيز با ۲۴ امتياز پنجم است.
داماش گيلان صدرنشين گروه دوم نيز اين هفته ميهمان اتکا قعر جدولي بود که با نتيجه يک بر صفر مقابل ميزبان انتهاي جدولي خود شکست را پذيرا شد. اين چهارمين پيروزي اين فصل اتکا و سومين شکست داماش بود.
در ديگر ديدار مهم اين گروه آلومينيوم هرمزگان صدرنشين، ميزبان فولاد يزد بود که با نتيجه ۲ بر يک ميهمان خود را بدرقه کرد و با ۳۳ امتياز صدرنشيني خود را در اين گروه تثبيت کرد.

نتايج مسابقات اين هفته به شرح زير است:

* جمعه ۶/۱۲/۸۹ (ساعت ۱۴)
شهرداري ياسوج يک – شهرداري بندرعباس صفر
پيام مشهد يک – ماشين سازي تبريز ۲
تربيت يزد صفر – فولاد نطنز صفر
همياري اراک صفر – نفت مسجدسليمان يک
مس رفسنجان يک – مقاومت سپاسي شيراز ۲
کاوه تهران ۲ – گل گهر سيرجان ۲
اتکا گلستان يک – داماش گيلان صفر
آلومينيوم هرمزگان ۲ – فولاد يزد يک
نساجي مازندران ۳ – ايرانجوان بوشهر صفر
سپيد رود رشت يک – استقلال اهواز يک
گسترش فولاد تبريز يک – شيرين فراز کرمانشاه يک
پيام مخابرات فارس صفر – مس سرچشمه کرمان يک
داماش دورود ۲ – برق شيراز يک

* پنجشنبه ۵/۱۲/۸۹ (ساعت ۱۴)
ابومسلم مشهد يک – صنعت ساري يک

* جدول رده‌بندي گروه اول:
۱- مقاومت شهيد سپاسي ۳۱
۲- داماش گيلان ۲۹
۳- کاوه تهران ۲۶
۴- گل گهرسيرجان ۲۵
۵- شهرداري ياسوج ۲۵
۶- نفت مسجد سليمان ۲۴
۷- مس رفسنجان ۲۴
۸- ماشين سازي تبريز ۲۳
۹- شهرداري بندرعباس ۲۳
۱۰- تربيت يزد ۲۲
۱۱- فولاد نطنز ۲۰
۱۲- پيام مشهد ۱۹
۱۳- اتکا گرگان ۱۸
۱۴- همياري اراک ۱۸

* جدول رده‌بندي گروه دوم:
۱- آلومينيوم هرمزگان ۳۴
۲- مس سرچشمه کرمان ۳۳
۳- نساجي مازندران ۲۸
۴- ابومسلم ۲۸
۵- گسترش فولاد ۲۷
۶- ايران جوان ۲۶
۷- استقلال‌اهواز ۲۲
۸- شيرين فراز ۲۲
۹- فولاد يزد ۲۲
۱۰- داماش لرستان ۱۹
۱۱- برق شيراز ۱۹
۱۲- پيام مخابرات فارس ۱۸
۱۳- صنعت ساري ۱۸
۱۴- سپيدرود رشت ۱۳