اجرائی کشوری

مصاف گسترش فولاد با شيرين فراز در تبريز و ماشين سازي با پيام در مشهد

همزمان با اعلام برنامه هفته هجدهم رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه هاي كشور، حريفان نمايندگان تبريز … همزمان با اعلام برنامه هفته هجدهم رقابت هاي ليگ دسته اول فوتبال باشگاه هاي كشور، حريفان نمايندگان تبريز در اين رقابت ها مشخص شد و بر اساس آن تيم گسترش فولاد تبريز از شيرين فراز كرمانشاه پذيرايي مي كند و ماشين سازي در مشهد ميهمان پيام اين شهر خواهد بود.
در اين هفته از رقابت ها كه روزهاي پنجشنبه و جمعه برگزار مي شود تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در زمين اختصاصي بنيان ديزل تبريز از تيم شيرين فراز كرمانشاه پذيرايي مي كند.
اين تيم كه با 26 امتياز و با اختلاف پنج امتياز نسبت به تيم اول جدول گروه ب در رده پنجم قرار دارد در اين هفته با استفاده از امتياز ميزباني، محكوم به برد در اين ديدار است.
پيروزي در اين ديدار علاوه بر اينكه در صعود اين تيم در جدول رده بندي موثر خواهد بود مي تواند شكست سه بر يك دور رفت را نيز تلافي كند.
هر چند در روي كاغذ و در نگاه به جدول رده بندي و جايگاه دو تيم، كسب پيروزي مقابل شيرين فراز آسان به نظر مي رسد اما شيرين فراز تيمي بوده كه در سال هاي اخير مقابل تمامي تيم هاي تبريزي به برتري دست يافته است.
اين تيم كرمانشاهي هم اكنون با 21 امتياز از 17 بازي در رده هشتم گروه ب قرار دارد و ساعت 14 روز جمعه ششم اسفند ماه در تبريز رو در روي گسترش فولاد قرار مي گيرد.
اما ديگر نماينده فوتبال استان در اين هفته در مشهد به مصاف پيام اين شهر خواهد رفت.
ماشين سازي كه در كسب تساوي هاي خارج از خانه مهارت خاصي دارد و بيشتر تيم هاي بزرگ گروه الف را در خانه شان متوقف كرده است.
اين تيم در دور رفت بازي ها در تبريز با نتيجه يك بر صفر به برتري رسيد و براي كسب حداقل تساوي در اين ديدار پاي در ميدان مشهد خواهد گذاشت.
اين دو تيم در جدول رده بندي در كنار هم قرار دارند و هر تيمي بتواند در اين بازي با سه امتياز خارج شود در رده بالاتر قرار مي گيرد.
ماشين سازي با 20 امتياز از 17 بازي در رده دهم و پيام با 19 امتياز از 16 بازي در رده يازدهم جدول گروه الف قرار دارند.
در ديگر بازي هاي اين هفته ابو مسلم مشهد با صنعت ساري در روز پنجشنبه و شهرداري ياسوج با شهرداري بندر عباس، تربيت يزد با فولاد نطنز، سازمان همياري اراك با نفت مسجد سليمان، مس رفسنجان با مقاومت شهيد سپاسي شيراز، شهرك صنعتي كاوه تهران با گل گهر سيرجان، اتكا گللستان با داماش گيلان، آلومينيوم هرمزگان با فولاد يزد، نساجي مازندران با ايرانجوان بوشهر، سپيد رود رشت با استقلال اهواز، پيام مخابرات فارس با مس سرچشمه كرمان و داماش دورود با برق شيراز در روز جمعه با مصاف هم مي روند.