اجرائی کشوری

مصاف دبيري با كيش اير در تبريز و گسترش فولاد با علم و ادب در مشهد

تيم هاي فوتسال دبيري و گسترش فولاد تبريز در هفته بيستم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور به ترتيب ميزبان كيش اير قم و ميهمان علم و ادب سايپاي مشهد هستند… در اين هفته از رقابت ها كه روزهاي پنجشنبه و جمعه اين هفته با برگزاري پنج ديدار پيگيري مي شود گسترش فولاد تبريز صعود به رده چهارم جدول و دبيري براي رهايي از انتهاي جدول به مصاف حريفان مي روند.
هر دو نماينده فوتسال تبريز در هفته نوزدهم مقابل حريفان خود نتيجه بازي را واگذار كرده و يك رده در جدول رده بندي سقوط كردند.
دبيري تبريز در اين هفته از رقابت ها روز جمعه در سالن علوم پزشكي از تيم كيش اير پذيرايي خواهد كرد.
دبيري در صورت كسب پيروزي مقابل كيش اير كه تنها با يك اختلاف امتياز دو پله بالاتر از دبيري قرار دارد مي تواند جاي اين تيم در رده دهم جدول رده بندي را تصاحب كند اما در صورت باخت به تنهايي در ته جدول و رده دوازدهم باقي خواهد ماند.
ديدار رفت اين دو تيم در قم با نتيجه شش بر يك به سود كيش اير خاتمه يافته بود و اين نتيجه در حساس بودن اين بازي بي تاثير نخواهد بود.
اما گسترش فولاد ديگر نماينده فوتسال تبريز در اين هفته و در همين روز ميهمان تيم علم و ادب سايپاي مشهد خواهد بود.
گسترشي ها كه در هفته گذشته و در يك بازي سنگين، بازي را با نتيجه سه بر دو به فيروز صفه واگذار كردند نبايد بيش از اين فرصت سوزي كنند.
اين تيم براي اينكه بتواند تيم هاي صدرجدولي را بگيرد و اختلاف امتياز با تيم منصوري قرچك صدرنشين رقابت ها را كم كند بايد در بازي مقابل علم و ادب نتيجه بگيرد.
گسترش فولاد كه در بازي رفت يك بر صفر مقابل اين تيم به برتري رسيد در صورت كسب پيروزي و سه امتياز اين ديدار مي تواند حداقل تا رده چهارم جدول رده بندي بالا بيايد.
با توجه به ديدار دو تيم لبنيات ارژن فارس و فولاد ماهان در اين هفته كه بالاتر از گسترش در رده هاي سوم و چهارم هستند اين بازي فرصت خوبي خواهد بود تا تيم تبريزي خود را در جدول رده بندي بالا بكشد.
شهيد منصوري با شركت ملي حفاري ايران، لبنيات ارژن شيراز با فولاد ماهان سپاهان و
فيروز صفه اصفهان با راه ساري ديگر ديدارهاي اين هفته را برگزار خواهند كرد.
منصوري با ۳۷، گيتي پسند با ۳۴، فولاد ماهان و ارژن فارس با ۳۰ و گسترش فولاد با ۲۸ امتياز در رده هاي اول تا پنجم جدول رده بندي قرار دارند.