اجرائی کشوری

مشکلات ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز بررسي شد

مديرکل تربيت بدني آذربايجان شرقي با حضور در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز از نزديک مشکلات اين ورزشگاه را بررسي کرد… در اين بازديد که مدير منطقه اي شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي سازمان و نماينده استاني اين شرکت نيز حضور داشتند، سيدمحمد اسبقيان گفت: از سوي معاون رييس جمهور و رييس سازمان تربيت بدني ماموريت دارم نواقص اين ورزشگاه را برطرف و رفاه حال تماشاگران را تامين کنم.
وي اضافه کرد: با همکاري مديران شرکت و همکاران تربيت بدني نسبت به رفع معضلات اين ورزشگاه اقدام خواهيم کرد تا در فصل بعدي رقابتهاي ليگ برتر، آن را به حالت آبرومندانه در آوريم.
وي بابرشمردن اولويت کاري اش در اين ورزشگاه، اظهارداشت: تکميل جاده هاي دسترسي، ساماندهي ورودي ورزشگاه و محوطه آن، تکميل جايگاه ويژه مسوولان و خبرنگاران از اولويت کاري وي در خصوص اين ورزشگاه خواهد بود.
اسبقيان اضافه کرد: پس از بررسي دقيق مشکلات و معضلات اين ورزشگاه، با رييس سازمان و استاندار آذربايجان شرقي ملاقات حضوري خواهم داشت تا آنها نيز از نزديک در جريان اين مشکلات قرار گيرند.
وي خاطرنشان کرد: علي سعيدلو، حساسيت خاصي روي ورزش آذربايجان و ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز دارد و در همين راستا و براي رفع نواقصات اين ورزشگاه، مبلغ 40 ميليارد ريال اعتبار اختصاص داده و ما در صدد بالا بردن ميزبان اين اعتبار از طريق ديگر منابع مالي سازمان هستيم.
وي با بيان بر اساس تصميم سازمان، پروژه هايي که بالاي 10 ميليارد ريال هزينه داشته باشند بايد زير نظر شرکت توسعه و تجهيز فعاليت و تربيت بدني به عنوان کارفرما بر کار اين شرکت نظارت کند.
اسبقيان خاطرنشان کرد: در صورتيکه شرکت توسعه و تجهيز در انجام کارهاي محوله کوتاهي کند به خاطر ورزش آذربايجان نسبت به آن بي تفاوت نخواهم ماند.
وي گفت: در مسابقه دو تيم تراکتورسازي و پيروزي به دليل نابساماني جايگاه ويژه شرمنده ميهمانان خود شديم اما تلاش خواهيم کرد در فصل آتي رقابتها به شکلي آبرومندانه اين ورزشگاه را آماده کنيم.
مجموعه ورزشي ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز که کار ساخت آن در سال 1368 و در زميني به مساحت 360 هزار هکتار آغاز شده از پيشرفت فيزيکي قابل توجهي برخوردار نبوده و تنها ورزشگاه فوتبال اين مجموعه با 95 درصد پيشرفت فيريکي کمبودهايي هم دارد.