اجرائی کشوری

مشكلات مالي سد راه تراكتورسازي است، مستحق پيروزي نبوديم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: مشكلات مالي سد راه اين تيم است و ما مستحق كسب پيروزي مقابل شاهين بوشهر نبوديم… ‘فراز كمالوند’ كه تيمش با نتيجه دو بر يك شاهين بوشهر را شكست داد، در جمع خبرنگاران افزود: دليل اينكه خود و تيم را مستحق اين پيروزي نمي دانم به نحوه بازي بازيكنان تيم در اين ديدار و برخي مسائل و مشكلات پشت پرده تيم بر مي گردد.
وي اضافه كرد: زمانيكه تيمي براي تمرين كردن زمين تمرين نداشته باشد و 18 جلسه در يك سالن 20 در 40 تمرين كند نبايد انتظار زيادي از آن داشت.
وي با بيان اينكه پيروزي به دست آمده در سايه تلاش فردي ‘كرار جاسم محمد’ بوده و تراكتورسازي به هيچ وجه با نيم فصل اول قابل مقايسه نيست، گفت: اگر وضعيت و مشكلات فعلي ادامه داشته باشد روند ارائه بازي هاي ضعيف اين تيم نيز ادامه دار خواهد بود.
وي بيان داشت: با مشكلاتي مالي كه هم اكنون گريبانگير باشگاه است و موجب قهر پيمنتا و ترائوره دو بازيكن خارجي از تيم شده نبايد انتظار آسيايي شدن داشت.
وي گفت: ما براي تامين شش و يا هفت ميليارد تومان مشكل داريم چطور مي خواهيم در آسيا كه حداقل به 15 ميليارد تومان بودجه نياز دارد پا بگذاريم.
كمالوند افزود: تيمداري با 500 ميليون تومان كه از اينجا و آنجا گرفته مي شود امكان پذير نيست و بايد كاري شود كه همانند تيم سپاهان كه بودجه مشخصي از صنايع دارد تيم تراكتورسازي نيز با بودجه مشخص وارد مسابقات شود.
وي با اشاره به اينكه بازيكناني كه در اين تيم سقف قراردادشان بالاي 300 ميليون تومان است تنها 30 تا 40 درصد قراردادشان را گرفته اند و اگر در بازي هاي بعدي و در بازي با ملوان شاهد حضور بازيكنان اميد در ميدان بوديد خيال نكنيد كه جوانگرايي كرده ام چون بازيكن اگر پول نگيرد بازي نمي كند.
تراكتورسازي تبريز در هفته بيست و دوم با نتيجه دو بر يك شاهين بوشهر را شكست داد تا با 38 امتياز در رده چهارم باقي بماند.
هر دو گل تراكتورسازي را كرار جاسم محمد و تك گل شاهين را عباس پورخسرواني به ثمر رساند.