فوتسال

مس سونگون ورزقان۵- مقاومت قرچک۳

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در چارچوب دیداری از هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه در سالن پورشریفی تبریز پذیرای مقاومت قرچک بود که در پایان موفق شد با نتیجه ۵ بر ۳ بر حریف سخت‌کوش خود غلبه کند.

در این مسابقه، مرتضی عزتی از روی نقطه پنالتی، سعیدتقی زاده، نادرحنیفی، علیرضا عسگری و مصطفی نعمت‌وند گل‌های مس را به ثمر رساندند و در سوی دیگر نیز مهدی قلی‌زاده، محمدطاهری و عمادطاهری گلزنان نماینده قرچک بودند.

مدافع عنوان قهرمانی با این پیروزی خانگی شکست هفته گذشته خود برابر صدرنشین مسابقات را جبران و به عبارتی دیگر به باد فراموشی سپرد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال، مس سونگون شمار امتیازاتش را به عدد ۵۳ افزایش داد که تاثیری در جایگاه دومی این تیم نداشت، این درحالی است که مقاومت قرچک با ۲۶ امتیاز به رده یازدهم سقوط کرد تا کارش برای رسیدن به مرحله پلی‌آف در هفته‌های آینده دشوارتر شود.

افزودنی است؛ هفته بیست و چهارم این مسابقات روز یکشنبه هفته آینده – ۱۶ دی ماه – برگزار خواهد شد که تیم مس سونگون میهمان سن ایچ ساوه خواهد بود.