فوتسال

مس سونگون ورزقان مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال را با یک پیروزی پرگل خانگی آغاز کرد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، دور رفت مرحله پلی‌آف لیگ برتر فوتسال عصر روز جمعه با برگزاری ۴ دیدار آغاز شد و طی آن، تیم‌های مدعی مس سونگون و گیتی‌پسند مقابل رقیبان خود به پیروزی پرگل مشابه دست یافتند.

شاگردان اسماعیل تقی‌پور که در سالن خانگی خود پورشریفی تبریز پذیرای شهروند ساری بودند، در یک بازی کاملا برتر با نتیجه ۶ بر یک موفق شدند میهمان خود را با شکستی سنگین بدرقه کنند.

در این مسابقه، توحید لطفی و سعید تقی‌زاده هر کدام دو بار برای میزبان گلزنی کردند و علیرضا عسگری و گائوش داکروز دیگر گل‌های این تیم را به ثمر رساندند. کیانوش شیرپور هم زننده تنها گل شهروند بود.

مدافع عنوان قهرمانی درحالی حریف سرسخت خود را گلباران کرد که کاپیتان و سرمربی خود را به علت محرومیت در اختیار نداشت.

با توجه به اینکه این دور از رقابت‌ها به صورت ۲ پیروزی از ۳ بازی برگزار می‌شود، مسی‌ها با پیروزی که در این بازی به دست آوردند نیمی از راه صعود به جمع ۴ تیم پایانی را طی کردند.

در سایر این دیدارها نیز گیتی‌پسند برابر مفاومت البرز به پیروزی مشابه دست یافت، حفاری اهواز در زمین خود با نتیجه ۶ بر ۳ از سد سن ایچ ساوه گذشت و سوهان محمد سیما قم نیز در مشهد توانست با یک گل میزبانش فرش آرا را مغلوب کند.

گفتنی است؛ بازی‌های برگشت این دور از رقابت‌ها که به عبارتی دیگر مرحله یک چهارم نهایی قلمداد می‌شود، روز پنجشنبه – ۱۱ بهمن ماه – برگزار خواهد شد.