فوتسال

مس سونگون حریف خود گیتی پسند اصفهان را شکست داد

 تیم فوتسال مس سونگون در هفته نهم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور حریف خود گیتی پسند اصفهان را ۴ بر ۳ مغلوب کرد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی،‎ دیدار دو تیم مس سونگون و گیتی پسند از ساعت ۱۸ پنجشنبه در سالن پورشریفی تبریز برگزار شد.
در نیمه نخست این بازی هر دو تیم لحظات برابری در خلق موقعیت های گل داشتند به طوری که در دقیقه ۱۱ مهدی جاوید بازیکن گیتی پسند گل اول تیمش را به ثمر رساند و در ادامه مرتضی عزتی در دقیقه ۱۶ گل تساوی مسی ها را وارد دروازه تیم مقابل کرد.
همچنین بازیکنان مس سونگون با روش تهاجمی خود دقایق پایانی بازی را در اختیار گرفتند و دقیقه ۱۹ فرهاد فخیم کاپیتان تیم توانست گل دوم مس را به ثمر برساند و شادی را در بین هواداران تیمش ایجاد کند ولی این خوشحالی نتوانست پابرجا باشد و سعید احمد لباسی مهاجم گیتی پسند در کمتر از یک دقیقه گل مسی ها را پاسخ داد و نیمه نخست با نتیجه ۲ بر ۲ به پایان رسید.
شاگردان تقی پور سرمربی تازه وارد تیم مس سونگون نیمه دوم را کوبنده تر از نیمه نخست آغاز کردند و در دقیقه ۲۶ علیرضا عسگری گل سوم تیم مس را به ثمر رساند.
این پایان کار نبود و در ادامه بازی محمد شیری گل سوم گیتی پسند و ابوالقاسم عروجی هم گل چهارم مس را به ثمر رساندند تا این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود تیم میزبان خاتمه یابد.
در این بازی سعید تقی زاده و مصطفی نعمت وند از تیم مس کارت زرد گرفتند.
مس سونگون با پیروزی مقابل گیتی پسند در مجموع با ۱۷ امتیاز به رده دوم جدول صعود کرد و گیتی پسند با ۲۲ امتیاز همچنان در صدر جدول لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور قرار گرفت.
تیم مس یک بازی کمتر از سایر تیم ها انجام داده است.