فوتسال

مس سونگون جشنواره گل به راه انداخت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،‌قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتسال با شکست حریف خود، به رتبه‌ سوم گروه‌ ب مسابقات صعود کرد.

در چارچوب مسابقات هفته ششم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) تیم مس سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی این مسابقات به یک پیروزی پرگل خارج از خانه دست یافته و میزبانش را گلباران کرد.

مسی‌ها که همزمان با سایر دیدارهای این هفته از ساعت ۱۵ در زمین ایمان شیراز به مصاف این تیم قعرجدولی رفته بودند، در پایان موفق شدند حریف خود را با نتیجه پرگل ۷ بر صفر درهم بکوبند.

نماینده فوتسال آذربایجان در نیمه اول ۲ بار و در نیمه دوم نیز ۵ بار دروازه رقیب شیرازی را باز کرد. حمزه کدخدایی، میثم خیام، سالار آقاپور (۲ گل)، مصطفی نعمت‌وند، بابک نصیری و علیرضا عسگری گل‌های مس را به ثمر رساندند.

این نتیجه درحالی رقم خورد که تیم مس، فرهاد فخیم، کاپیتان و ستاره تاثیرگذارشان را در ترکیب نداشتند. همچنین باید به کلین‌شیت دوباره مس بعد از انتخاب علیرضا صمیمی سنگربان این تیم به عنوان یکی از ۱۰ نامزد نهایی کسب جایزه برترین گلر جهان اشاره کرد.

با این برد، مس سونگون سومین پیروزی‌اش را در فصل جاری جشن گرفته و تا حدودی به وضعیت خود در جدول گروه دوم لیگ برتر فوتسال سروسامان داد. مسی‌ها ۱۰ امتیازی شده و در مکان سوم این گروه قرار گرفتند.

در سمت مقابل اما تیم نگون‌بخت شیرازی پنجمین باخت پیاپی‌اش را متحمل شده و بدون امتیاز از قعر جدول این گروه تکان نخورد.