فوتسال

مس سونگون با اقتدار تمام، ازبکها را درهم شکست

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،تیم فوتسال مس سونگون ایران از ساعت ۱۵:۳۰ روز پنجشنبه در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا در کشور تایلند، به مصاف تیم AGMK ازبکستان رفت که این دیدار با پیروزی ۷ بر ۳ نماینده کشورمان به پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار ابتدا تیم مس سونگون با چهار گلِ علیرضا عسگری، فرهاد فخیم، محمد شجری و مهدی جاوید از حریف خود پیش افتاد، اما در دقایق پایانی این نیمه نماینده ازبکستان توانست دوبار دروازه علیرضا صمیمی را باز کند تا نیمه اول با برتری ۴ بر ۲ نماینده کشورمان به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز علیرضا عسگری و مهدی جاوید (۲گل) توانستند سه‌گل دیگر برای نماینده کشورمان به ثمر برساند و در مقابل هم حریف ازبکستانی یک‌بار دروازه ایران را باز کرد تا مسی‌ها با پیروزی پُر گل ۷ بر ۳ راهی دیدار فینال شوند.

تیم مس سونگون با صعود به فینال این مسابقات باید روز شنبه ۲۶ مردادماه رو درروی تیم ناگویا اوشنز ژاپن قرار بگیرد. دو تیم مس ایران و ناگویا ژاپن در مرحله گروهی این مسابقات نیز با یکدیگر هم‌گروه بودند که جدال دو تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به سود نماینده ژاپن به پایان رسیده بود.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران و نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز که برای تماشای مسابقات راهی کشور تایلند شده است، در این دیدار در سالن بانکوک آره‌نا محل برگزاری دیدار تیم‌های مس سونگون و AGMK ازبکستان حضور داشت و دیدار نماینده کشورمان را از نزدیک تماشا کرد.

برنامه دیدار فینال و رده‌بندی مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا به شرح زیر است:

دیدار رده‌بندی:
شنبه ۲۶ مردادماه
* AGMK ازبکستان – تای‌سون‌نام وینام، ساعت ۱۳ به وقت ایران

دیدار فینال:
شنبه ۲۶ مردادماه
* مس سونگون ایران – ناگویا اوشنز ژاپن، ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران