روابط عمومی

مسابقات فوتبال نوجوانان مقدماتی قهرمانی آسیا: هت تریک نوجوانان ایران مقابل لبنان

 

تیم فوتبال ملی نوجوانان ایران در اولین دیدار مسابقات فوتبال نوجوانان مقدماتی قهرمانی آسیا با نتیجه سه بر یک مقابل لبنان به برتری دست یافت.

به گزارش ستاد خبری مسابقات فوتبال نوجوانان مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز، شاگردان حمید علیدوستی در اولین دیدار خود در گروه E رقابت های فوتبال نوجوانان مقدماتی قهرمانی آسیا، عصر امروز – چهارشنبه 25شهریور – در مصاف با تبم ملی نوجوانان لبنان به پیروزی قاطع رسیدند.

تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در این دیار موقعیت های فراوانی روی دروازه لبنان ایجاد کرد که مهاجمان ایران در اکثر این موقعیت ها ناکام بودند و تنها،  نامداری در دقیقه 8 ( پنالتی) ،  محمد رضا قوبیشاوی (12 ) و محمد سرداری در دقیقه 47 گل های نوجوانان ایران را به ثمر رساندند. تک گل لبنان نیز توسط محمود کاوار دردقیقه 87 وارد دروازه ایران شد.

کوربانو چاریمارات داور ترکمنستانی این دیدار، در دقیقه 26 ، سامی جیمز از تیم لبنان را با کارت زرد جریمه کرد.   سعدالیایف ازتاجیکستان و محمد قربانف از ترکمنستان کمک داوران این بازی بودند.

شایان ذکر است، پیش از این دیدار، تیم ملی فوتبال نوجوانان هند، با نتیجه  پنج بر صفر از سد تیم بحرین گذشته بود.

مسابقات فوتبال نوجوانان گروه E ، مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز، روز جمعه – 27 شهریور – با دیدار تیم های لبنان و بحرین از ساعت 14 در ورزشگاه یادگار امام (ره) و مصاف هند و ایران از ساعت 16 در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد پیگیری می شود.

گفتنی است رقابت های فوتبال نوجوانان گروهE مقدماتی قهرمانی آسیا در تبریز از 25 لغایت29 شهریور با حضور تیم های ایران، بحرین، لبنان و هند به میزبانی باشگاه گسترش فولاد برگزار می شود.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید