اجرائی کشوری

مسئولان کميته انضباطي احساسات مردم آذربايجان را در نظر نگرفتند

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز گفت: مسئولان کميته انضباطي احساسات مردم آذربايجان را در نظر نگرفتند و محروميت هواداران را لغو نکردند… “محمد حسين جعفري”، افزود: نماينده اعزامي باشگاه به فدراسيون نتوانست راي کميته انضباطي را تقليل دهد و محروميت هواداران تيم در بازي با پاس همدان همچنان برجا خواهد بود.
وي اضافه کرد: من از راه هاي ديگر در حال پيگيري موضوع هستم و مي خواهم بدانم يک نفر در فدراسيون مخالف لغو محروميت هواداران تراکتورسازي است يا کل فدراسيون چنين نظري دارد.
جعفري با بيان اينکه مردم آذربايجان شرقي از فدراسيون فوتبال انتظار داشتند که به خواسته آنها توجه شود، اظهار داشت: تراکتورسازي يک بازي مقابل راه آهن و يک بازي ديگر مقابل شهرداري تبريز بدون حضور تماشاگر برگزار کرده و از دوستان خود در کميته انضباطي انتظار داشتيم با در نظر گرفتن احساسات پاک مردم آذربايجان در راي صادره تجديد نظر کنند.
وي گفت: اما ظاهرا اين دوستان فقط نگاه فوتبالي به قضايا دارند و احساسات مردم و خواست مسئولان استان آذربايجان براي آنها اهميتي ندارد و مسئولان کميته انضباطي با بي اعتنايي به خواست مردم به جايي نمي رسند.
جعفري در پاسخ به اين موضوع که طبق آئين نامه نمي توان اين راي را تغيير داد، جواب داد: مسئولان کميته انضباطي مي توانستند اين بند را اصلاح کنند و چنين برخوردهاي محکمي به فرهنگ و ورزش ما آسيب خواهد رساند.
وي افزود: من از همان روزي که راي صادر شد آن را اجحاف در حق تراکتورسازي مي دانستم و رايي هم که در مورد “مهدي کياني” بازيکن تيم صادر شده نشان از اين دارد که جرياني عليه تراکتورسازي وجود دارد.
وي گفت: اگر باشگاه با بازيکن خود برخورد مي کند اين برخورد با برخورد کميته انضباطي فدراسيون قابل قياس نيست و ما به اين راي نيز معترض هستيم.
تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در هفته چهارم رقابت هاي ليگ برتر، ساعت 21و 45 دقيقه روز جمعه بيست و دوم مرداد ماه جاري در ورزشگاه يادگار امام ره اين شهر ميزبان پاس همدان است و در اين ديدار نيز تماشاگران خود را به همراه نخواهد داشت.
تراکتورسازي با چهار امتياز از سه بازي در رده هشتم و پاس با شش امتياز از همين تعداد بازي در رده پنجم جدول رده بندي ليگ دهم جاي دارند.