اجرائی کشوری

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی-گسترش فولاد توسط مدافع عنوان قهرمانی حذف شد

 از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور تیم‌های گسترش فولاد تبریز و ذوب آهن اصفهان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم اصفهانی به پایان رسید تا مدافع عنوان قهرمانی با حذف نماینده فوتبال تبریز راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

در این دیدار که از ساعت 16 در ورزشگاه اختصاصی گسترش فولاد و در حضور نزدیک به 2 هزار تماشاگر برگزار شد، گسترش فولاد میزبان در نیمه اول نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد اما نتوانست از برتری خود استفاده کرده و به گل برسد و دو تیم در پایان این نیمه با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم نیز تیم گسترش فولاد بازی را بهتر آغاز کرد اما بازیکنان این تیم همچون نیمه نخست در استفاده از موقعیت‌ها ناموفق عمل می‌کردند که همین موضوع نیز موجب شد تا قانون فوتبال با عنوان “گل نزنی گل می‌خوری” برای این تیم اتفاق بیافتد و ذوب آهن روی یک ضربه ایستگاهی و شاید تنها موقعیت جدی خود به گل برسد. این گل توسط مهدی رجب زاده و در دقیقه 66 بازی به ثمر رسید.

شاگردان کمالوند در ادامه برای جبران این گل به آب و آتش زدند اما تلاش این تیم ثمری نداشت و در نهایت تیم ذوب آهن با حفظ تک گل خود موفق شد به جمع 8 تیم برتر جام حذفی صعود کند.

تیم اصفهانی در مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

سعید بخشی زاده داور این بازی بود که در طول بازی دو بار دست به جیب شده و به مسعود حسن زاده از ذوب‌آهن و داریوش شجاعیان از گسترش فولاد کارت زرد نشان داد.

گسترش فولاد: داوود نوشی صوفیانی – امید نظامی پور ، محسن حسینی ، مرتضی اسدی ، مصطفی اکرامی – مگنو باتیستا (81 مقداد قباخلو)، مهدی کیانی – داریوش شجاعیان، محمد ابراهیمی ، امیر کریمی (69 ایوب کلانتری)، سعید دقیقی (74 علیرضا لطیفی)
سرمربی: فراز کمالوند

ذوب آهن: رشید مظاهری، هادی محمدی ، محمد نژآد مهدی ، علی حمام ، مهرداد قنبری (74 ولید اسماعیل)، اکبرصادقی ، مهدی مهدی پور، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر، مهدی رجب زاده ، مسعود حسن زاده (77 تبریزی)
سرمربی: یحیی گل محمدی