اجرائی کشوری

مديرعامل کارخانه پتروشيمي تبريز مخالف تيمداري در رشته فوتبال است

سرپرست تيم فوتبال پتروشيمي تبريز گفت: مديرعامل کارخانه مخالف تيمداري در رشته فوتبال بوده و احتمالا امتياز اين تيم واگذار شود… حبيب تيموري: “عظيم ممقاني” به دليل عدم تامين بودجه ، تمايلي به تيمداري در رشته فوتبال ندارد و اعلام کرده که در صورت تامين بودجه با حضور تيم فوتبال در ليگ يک موافقت مي کند.
وي اظهار داشت: هفته آينده تکليف نهايي تيم فوتبال اين باشگاه و ماندن و يا نماندن ان در گردونه مسابقات مشخص مي شود اما درصد واگذاري امتياز تيم بالاي 80 درصد است.
وي خاطر نشان کرد: پيشنهادهاي مختلفي نيز از سوي برخي از تيمهاي دسته دومي به باشگاه شده که در صورت عدم موافقت کارخانه با حضور تيم پتروشيمي در مسابقات، به بهترين پيشنهاد تيم را واگذار خواهيم کرد.
چند روز پيش نيز “محمداسماعيل دلبري” مديرعامل باشگاه از به فروش گذاشته شدن امتياز تيم خبر داده و گفته بود: پيشنهاديي از بري از تيم هاي تهراني و شهرستاني داريم و در حال بررسي اين پيشنهاد ها هستيم.
تيم فوتبال پتروشيمي تبريز که به مدت دو فصل حضوردر ليگ يک تجربه کرد و با درخشش در فصل اول حضور خود توجه همگان را معطوف خود نمود در فصل دوم حضورش به دليل مشکلات مالي، دير بسته شدن و عدم تمايل کارخانه ، در روزهاي پاياني از سقوط به ليگ دو رهايي يافت و در آستانه فصل سوم حضور در ليگ يک، انحلال و به تاريخ پيوستن تيم و واگذاري امتياز آنموضوع بحث شده است.