اجرائی کشوری

مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز: تبريزي ها از همه تيم هاي شهر حمايت كنند

مديرعامل باشگاه شهرداري تبريز از مردم اين شهر خواست از همه تيم هاي تبريز حمايت كنند و گفت:وقتي بازيكن ورزشگاه را خالي از تماشاگر مي بيند از نظر روحي تضعيف مي شود و كيفيت بازي پايين مي آيد… ميرمعصوم سهرابي روز سه شنبه اظهار داشت: تعداد تماشاگران تيم شهرداري در بازي هاي خارج از خانه بيشتر از بازي هاي خانگي است از اين رو انتظار داريم تا تماشاگران و علاقمندان فوتبال به همراه تيم تراكتورسازي از ديگر تيم هاي تبريزي نيز حمايت كنند؛
وي اضافه كرد: فوتبال تبريز زماني احيا مي شود كه تمامي تيم هاي فوتبال آن قدرتمند شوند و براي قوي تر شدن فوتبال تبريز در كنار مديريت خوب و بازيكنان و كادر فني مجرب، حضور و حمايت تماشاگران نيز الزامي است.
سهرابي خاطر نشان كرد: هواداران و علاقمندان فوتبال در تبريز به خوبي مي دانند كه با سقوط و افت تيم هاي ماشين سازي و شهرداري، تيم تراكتورسازي نيز با افت روبرو شد و با صعود و ظهور مجدد تراكتورسازي، ديگر تيم هاي تبريز نيز اوج گرفتند از اين رو بايد به تمامي تيم ها توجه داشته باشند و حمايت خود را معطوف يك تيم نكنند.
وي كسب پيروزي مقابل مس سرچشمه در هفته نهم را اميدواركننده عنوان كرد و گفت: پيروزي در اين بازي استرس بازيكنان براي زدن گل و گرفتن امتياز را نيز از بين برد و تيم را از نظر روحي شارژ كرد.
وي بيان داشت: سعي خواهيم كرد در بازي هاي آتي و با حمايت هواداران، حداكثر امتيازات بازي هاي خانگي را براي بالا رفتن در جدول كسب كنيم.
مديرعامل باشگاه شهرداري همچنين در خصوص تقويت تيم اظهار داشت:در صورتي كه كادر فني احساس نياز كند آماده هستيم بازيكنان جديد براي تقويت تمامي خطوط در تيم جذب كنيم.
سهرابي همچنين از احداث دو ورزشگاه در داخل شهر تبريز براي برگزاري ديدار هاي خانگي شهرداري خبر داد و گفت: كارهاي طراحي و مكان يابي دو ورزشگاه 10 و پنج هزار نفري انجام شده و در آينده اي نزديك كار ساخت آنها آغاز مي شود.
تيم فوتبال شهرداري تبريز هم اكنون با 11 امتياز از 9 بازي در رده يازدهم جدول رده بندي قرار دارد.