اجرائی کشوری

محمدي: كمالوند فقط در تبريز حق مربيگري ندارد

رئيس سازمان ليگ برتر گفت: كمالوند فقط در تبريز نمي‌تواند مربيگري كند اما در ساير استان‌ها مشكلي براي ادامه كار ندارد… عزيزمحمدي با تأييد جلسه برگزار شده روز گذشته با فراز كمالوند و عليپور اظهار داشت: نمي‌توانم در مورد جزئيات اين جلسه صحبت كنم.

وي در پاسخ به اين سؤال كه آيا با توجه به اين جلسه كمالوند مي تواند در ليگ برتر مربيگري كند يا خير، گفت: اين مربي فقط در تبريز حق مربيگري ندارد، اما در ساير استان‌ها مشكلي براي ادامه كار نخواهد داشت. در مورد علت اين تصميم نمي‌توانم صحبت كنم. با خودش صحبت كرديم و ديگر نيازي به بازگويي مطالب مطرح شده وجود ندارد. وي پس از شنيدن اين دلايل آنها را قبول كرد و قانع شد. كمالوند براي حضور در رقابت‌هاي ليگ برتر محدوديتي ندارد و تنها در تبريز حق مربيگري نخواهد داشت.

محمدي در مورد مشكلات ايجاد شده پس از اعلام اسامي از سوي كميته آموزش فدراسيون فوتبال گفت: اين اسامي ارتباطي با منشوري بودن كساني كه در ليست نيستند، ندارد و فقط نام مربياني كه درجه A آسيا را داشتند، در اين ليست وجود داشت. اين ليست كلي اعلام شد و ارتباطي به سازمان ليگ نداشت.

وي در مورد حضور دوباره ناظران كنفدراسيون فوتبال آسيا براي تعيين سهميه قطعي فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا به فارس گفت: قرار شده تا يك هفته مانده به آغاز ليگ برتر در فصل آينده، عكس و فيلم وضعيت ورزشگاه‌ها و نواقصي كه بايد برطرف كنيم را براي AFC ارسال كنيم. در كنار آن بايد گزارش مالي باشگاه‌ها نيز ارسال شود تا پس از آن در مهرماه سال جاري سهميه قطعي كشورهاي مختلف آسيا براي حضور در ليگ قهرمانان آسيا مشخص شود. تا امروز در اين مورد هيچ چيزي قطعي نشده است و فقط بايد صبر كنيم.

رئيس سازمان ليگ برتر فوتبال در پايان از سعي اين سازمان براي برگزاري ديدار فينال جام حذفي قبل از پايان رقابت‌هاي ليگ برتر در فصل آينده خبر داد.