روابط عمومی

محل و زمان بازی ماشین سازی تبریز و سپاهان مشخص شد

محل برگزاری بازی دو تیم ماشین سازی و سپاهان از هفته ششم لیگ برتر فوتبال کشور مشخص شد.

براین اساس این بازی ساعت 17:00 روز پنجشنبه 95/6/25 در استادیوم اختصاصی تراکتورسازی تبریز برگزار خواهد شد.

رسول خطیبی روز چهارشنبه در کنفرانس خبری قبل از بازی با سپاهان اصفهان، افزود: بر همین اساس در بازی فردا نیز ابتدا به دنبال ارایه بازی زیبا و هدفمند بوده و سپس به کسب سه امتیاز بازی فکر می کنیم تا هواداران خود را راضی به منازل خود بفرستیم.
وی از تیم سپاهان به عنوان یک تیم قوی و همیشه مدعی در لیگ برتر یاد کرد و گفت: هرچند این تیم تاکنون در نتیجه گیری چندان موفق عمل نکرده است اما بازی های این تیم نشان دهئده کیفیت بالای آنها است و در بیشتر بازی ها به دلیل بدشانسی امتیاز از دست داده اند.
خطیبی با اشاره به سال های موفقیت آمیز حضورش در سپاهان، گفت: من خاطرات بسیار خوبی با سپاهان دارم اما در بازی فردا تلاش خواهیم کرد از اعتبار و شان و جایگاه فوتبال آذربایجان و تیم قدیمی و با لیاقت ماشین سازی در برابر حریف دفاع کنیم.
وی، نبود زمین مناسب در تبریز را یکی از چالش های مهم این روزهای فوتبال تبریز بیان کرد و افزود: هرچند از تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام بسیار خوشحالم و معتقدم مسئولان ورزش آذربایجان شرقی کاری ماندگار انجام می دهند، اما این موضوع باعث شده است تیم ماشین سازی برای میزبانی از تیم های حریف به دلیل نبود زمین مسابقه خوب به مشکل بخورد.
خطیبی ادامه داد: ماشین سازی تنها تیم لیگ برتر ایران است که تاکنون نتوانسته از مزیت های میزبانی خود در برابر حریفان استفاده کند و حتی یک تمرین در زمین های مسابقه نداشته ایم.
وی ، از مسئولان ارشد استانی و مدیران ورزش و جوانان آذربایجان شرقی درخواست کرد تا نسبت به تسریع در آماده سازی زمین چمن یادگار امام اقدام کنند تا تیم های ماشین سازی و تراکتورسازی از این بابت لطمه نخورند.
ویسی: 95 درصد ترکیب سپاهان تغییر یافته، نیاز به زمان داریم
 سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: من 95 درصد ترکیب نفرات این تیم را برای فصل جاری لیگ برتر نسبت به فصل گذشته تغییر داده ام و هماهنگی در این وضعیت نیاز به زمان دارد.
عبدالله ویسی روز چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی با ماشین سازی تبریز، افزود: راهبرد باشگاه سپاهان در لیگ برتر کسب 9 امتیاز از هر 5 بازی است که هم اکنون ما 2 امتیاز با این هدف گذاری فاصله داریم و تلاش می کنیم در بازی های بعدی این امتیازات را نیز جبران کرده و همچنان خود را به عنوان یکی از مدعیان اصلی قهرمانی معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه در هفته های ابتدایی فصل جدید لیگ برتر بسیاری از تیم ها هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده اند، اظهارکرد: سپاهان نیز از این قاعده مستثنی نیست اما تلاش داریم در ادامه بازی ها با ایجاد هماهنگی های لازم بین نفرات در پست های مختلف که نسبت به سال گذشته تغییرات زیادی داشته است، به روند امتیازگیری مناسب خود برسیم.
ویسی، بازی فردا مقابل ماشین سازی را بسیار سخت خواند و گفت: ماشین سازی از تیم های گردن کلفت و بسیار آماده لیگ برتر است که فوتبال خوبی را در زمین ارایه می کند، ما نیز چون نام سپاهان را داریم مجبوریم مقابل تیم قدیمی تبریز بسیار محکم بازی کرده و برای کسب هر سه امتیاز تلاش کنیم.
وی ، هدف اصلی سپاهان در بازی مقابل ماشین سازی را پیروزی عنوان و اظهار کرد: اما اگر در بازی فردا به یک امتیاز نیز دست پیدا کردیم، ناراحت نمی شویم.
ویسی با اشاره به نزدیکی تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر، گفت: امسال میزبانی و مهیمانی و نام و عنوان تیم ها زیاد فرقی ندارد و تمامی تیم ها برای کسب سه امتیاز و از دست ندادن امتیاز مقابل رقبای خود صف آرایی می کنند.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه سپاهان در بازی خانگی هفته قبل 2 امتیاز حساس را از دست داده است، در بازی مقابل ماشین سازی بسیار مصمم هستیم تا با برد این تیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.
سرمربی تیم سپاهان از تعطیلی های پی درپی لیگ برتر ابراز گلایه و خاطرنشان کرد: این تعطیلی به ضرر تمامی تیم ها بوده است و هیچ سودی به فوتبال ملی ندارد.
ماشین سازی با 6 امتیاز در رده دهم و سپاهان با هفت امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید