اجرائی کشوری

محروميت تراکتورسازي دليل کاهش تعداد تماشاگران در ليگ برتر بود

مديرعامل باشگاه تراکتورسازي تبريز دليل اصلي کاهش تعداد تماشاگران در ليگ برتر را محروميت هواداران اين تيم اعلام کرد… محمد حسين جعفري افزود: بدون شک محروميت تماشاگران تراکتورسازي که پرطرفدارترين باشگاه ايران است، اصلي ترين دليل پايين آمدن آمار تماشاگران در ليگ دهم مي باشد.
وي اضافه کرد: محروم کردن تماشاگران تراکتورسازي بيشتر از همه چيز به ليگ لطمه زد چرا که همه شاهد بوديم که در ليگ نهم و با آمدن تراکتور و هواداران آن، شور و حال خاصي به مسابقات بخشيده شد.
جعفري خاطر نشان کرد: اينکه در يک ليگ آمار متوسط تماشاگر به 4 هزار نفر مي رسد بسيار تاسف بار است و انتظار مي رود مسئولين فدراسيون فوتبال قدر هوادران پر شمار و پرشور تراکتور را بيش از اينها بدانند.
مدير عامل باشگاه تراکتورساي اظهار داشت: در هفته ششم و در بازي با ملوان در يادگار امام ره، هواداران تراکتورسازي با حضور در ورزشگاه، ميانگين تعداد تماشاگران در ليگ برتر را چندين برابر خواهند کرد.
جعفري ابراز اميدواري کرد: هواداران تيم با حضور پر شور و متين خود در بازي هاي خانگي و خارج از خانه، و تشويق تيم خود از هرگونه مسائل حاشيه اي بپرهيزند و بهانه دست کسي ندهند.
وي تاکيد کرد: انتظار داريم همه با هوشياري تمام در ورزشگاه ها حاضر شوند تا بار ديگر تصميمات ظالمانه عليه تراکتور گرفته نشود و پرطرفدارترين باشگاه ايران از حضور تماشاگران خود در ورزشگاه ها محروم نشود.