داوران

ماندن کامرانی فر تا پایان جام جهانی افتخاری بزرگ برای داوری ایران است

مسعود عنایت رئیس کمیته داوران شانس کامرانی فر را برای قضاوت یکی از چهار دیدار پایانی جام جهانی 2010 افریقای جنوبی بالا دانست… با اشاره به اینکه امشب لیست نهایی داوران چهار دیدار پایانی جام جهانی اعلام خواهد شد . فیفا براساس زمان بندی اسامی داوران را ظرف امروز اعلام خواهد کرد و با توجه به قضاوت های خوبی که آرکانادوا، هوارو و روشن ایرماتوف داشته اند شانس آنها برای قضاوت های نیمه نهایی و حتی فینال زیاد است به هر جهت با توجه به اینکه در رقابت های جام جهانی امسال آفسایدگیری یکی از مشکلات داوری امسال بود تیم داوری که کامرانی فر در آن کمک داور اول است برای قضاوت در چهار دیدار باقی مانده دارد اما کدام بازی را قضاوت کنند بسته به انتخاب کمیته داوران فیفا خواهد داشت.

رئیس کمیته داوران ادامه داد: ماندن کامرانی فر تا پایان جام جهانی در آفریقای جنوبی افتخاری برای جامعه داوری فوتبال ایران است. با توجه به پرچم های خوبی که کامرانی فر زده من خودم احساس می کنم که تیم او دیدار رده بندی را قضاوت می کند. اما شاید این اتفاق هم نیافتد.

عنایت در پایان با اشاره به فیلمبرداری خوب رقابت ها گفت: فیلمبرداری بسیار عالی و از همه زوایای این رقابت ها و همچنین صحنه هایی که در جام جهانی امسال اتفاق افتاد یک کلاس داوری بسیار عالی است و مطمئنا فیفا در DVD های آموزشی که به فدراسیون ها ارسال خواهد کرد این صحنه ها را لحاظ خواهد کرد.