اجرائی کشوری

ماشین سازی 2 – فجرسپاسی1

هفته دوازدهم لیگ دسته اول فوتبال ایران (جام آزادگان) روز چهارشنبه با برگزاری 10 دیدار در شهرهای مختلف کشور پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم ماشین سازی تبریز در خانه مقابل مهمان صدرنشینش فجرسپاسی به برتری 2 بر یک دست یافت و با این نتیجه نوار پیروزی‌های متوالی تیم شیرازی را قطع کرد.

ماشین سازان از ساعت 15 در ورزشگاه تختی تبریز به مصاف مهمان خود رفته بودند و با وجود اینکه در دقیقه 41 با گل ابراهیم صالحی بازنده راهی رختکن شدند اما با شروع نیمه دوم و در دقیقه 50 امین قاسمی نژاد این گل را جبران کرد تا سبزقبایان به ادامه این بازی امیدوار شوند.

این نتیجه تا دقایق واپسین تداوم داشت و درحالی که می‌رفت بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد، اکبر آفاقی بازیکن تبریزی سبزقبایان آذربایجان که به عنوان یار جانشین به میدان آمده بود، تیر خلاص را به دروازه تیم مهمان شلیک کرده و گل برتری تیمش را به ثمر رساند تا بدین ترتیب شاگردان دست نشان از شکست خانگی یک پیروزی شیرین بسازند.

سیف الله پور قاضی قضاوت این دیدار را برعهده داشت. وی در دقایق واپسین جعفر برزگر از ماشین سازی را با کارت زرد دوم خود از زمین بازی اخراج کرد. وحید فارغ دیگر اخطاری ماشین سازی در این بازی بود.

با این نتیجه تبریزی‌ها موفق شدند نوار پیروزی‌های متوالی تیم شیرازی را پاره کنند. شاگردان کلانتری پیش از بازی امروز، در 6 بازی پیاپی برابر حریفان به برتری رسیده بودند.

همچنین نتیجه امروز موجب شد تا ماشین سازی 18 امتیازی شده و موقتا به رده پنجم جدول بازگردد. در سمت مقابل نیز فجرسپاسی با 27 امتیاز و به دلیل گل زده کمتر نسبت به تیم پیکان به رده دوم سقوط کرد.

ماشین سازی تبریز: پیمان شاملو، وحید فارغ، علی جراح کار، مهدی محمدپور، امین قاسمی نژاد، افشیت دانشیان، حسین دوستدار، محمد فتحی، ایمان رییسی نسب، کمال الدین نیکخو، جعفر برزگر

سرمربی: نادر دست نشان

فجرسپاسی شیراز: محمد صالح خلیل ازاد، رامتین سلیمان زاده، سید احمد حیات منش، رضا مرادی، ایمان باصفا، سید حمد حسینی، مسعود ریگی، مهدی کریمیان، ابراهیم صالحی، علی غلامرضا پور، میلاد صارمی

سرمربی: علی اصغر کلانتری