اجرائی کشوری

ماشین سازی پیکان صدرنشین را متوقف کرد

 در چارچوب رقابت های هفته بیست‌وششم لیگ دسته اول فوتبال تیم صدرنشین پیکان تهران مقابل شاگردان رسول خطیبی متوقف شد. 

دیدار حساس بین تیم‌های ماشین‌سازی و پیکان که ساعت 14:15 در ورزشگاه یادگار امام تبریز شروع شده بود نهایتا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پیکانی ها در دقیقه 26،  توسط مجتبی شیری  به گل دست یافتند و برای ماشین سازی نیز محسن دلیر  در دقیقه 40 گلزنی کرد.

ماشین سازی نیمه اول دیدار را با حمله شروع کرد و بازیکنان این تیم فرصت های گلزنی فراوانی را بوجود آوردند که نتوانستند استفاده لازم را از آن ببرند. ولی بر خلاف روند بازی پیکانی ها در دقیقه 26 موفق شدند توسط مجتبی شیری دروازه اسلامی را باز کرده و یک بر صفر از حریف پیش بیافتند. 
در ادامه شاگردان خطیبی  برای جبران گل خورده بر حملات و تلاش خود افزوند و توانستند سرانجام در دقیقه 40 توسط محسن دلیر بازی را به مساوی بکشند. نیمه اول پس از این گل اتفاق دیگری به دنبال نداشت و دو تیم نتیجه مساوی راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم هر دو تیم کمی محتاطانه تر بازی را ادامه دادند. در اواخر این نیمه بازیکنان ماشین سازی باز هم برای گلزنی تلاش هایی داشتند و روی یک ارسال از سمت چپ، علی جراح کار می توانست دروازه صدقی را باز کند اما این دروازه بان با یک جایگیری خوب توپ مدافع ماشین را مهار کرد. 

با این نتیجه پیکان 52 امتیازی شده و صدرنشینی خود را حفظ کرد و ماشین سازی نیز با 41 امتیاز در مکان پنجم باقی ماند و با توجه به سایر نتایج به صدر جدول نزدیکتر شد.

اسامی بازیکنان ماشین سازی: سید مهدی اسلامی، مهدی محمدپور، مهدی قریشی، علی جراح کار، سعید مهدی پور، امیر تیزرو، امین قاسمی نژاد، حامد پاکدل، یوسف سیدی، حسن قره داغی، محسن دلیر.

سرمربی: رسول خطیبی – سرپرست: سید محمد علوی