اجرائی کشوری

ماشین سازی نتیجه را به حریف واگذار کرد

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در مرحله یك هشتم پایانی جام حذفی باشگاه های ایران، در وقت های اضافی نتیجه را به حریف خود داماش گیلان واگذار کرد. این بازی عصر یكشنبه با حضور نزدیك به دو هزار تماشاگر در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز انجام شد.

تیم ماشین سازی تبریز در این دیدار ابتدا با گل دقیقه 25 محسن دلیر كه ازفاصله 30 متری به ثمر رسید یك بر صفر از حریف خود جلو افتاد، اما در دقیقه 89 رضا مهدی گل تساوی را وارد دروازه میزبان كرد و بازی در وقت قانونی با تساوی به پایان رسید.

در دقیقه 13 وقت های اول اضافی محمد محمدی دروازه بان تیم داماش با خطا بر روی سامان نریمان جهان در محوطه جریمه، با كارت قرمز داور روبرو و داماش از این دقیقه 10 نفره به كار خود ادامه داد.

محمد آبشك بازیكن داماش به دلیل انجام سه تعویض تیمش، درون دروازه قرار گرفت.

رسول خطیبی سرمربی و بازیكن ماشین سازی نیز ضربه پنالتی به دست آمده را بیرون زد تا بازی همچنان با تساوی یك بر یك ادامه یابد.

بازیكنان داماش به رغم 10 نفره شدن تیمشان، در دقیقه 15 وقت های اضافی نیمه اول، با گل مصطفی حاجتی جلو افتادند و تا پایان بازی از این گل خود محافظت كردند تا داماش با نتیجه دو بر یك برنده بازی شود و به مرحله بعدی راه یابد.

قضاوت این بازی را رحیم مهرپیشه به كمك بهرام كیانی و حسین ظهیری برعهده داشت و علاوه بر اخراج دروازه بان تیم داماش در دقیقه 103 بازی، به محمد غلامی از داماش و علی اكبر فرهنگ و رسول علیزاده از ماشین سازی كارت زرد نشان داد.

داماش در مرحله یك چهارم پایانی این رقابت ها با برنده ابومسلم و شاهین بوشهر بازی می كند.