اجرائی کشوری

ماشین سازی تبریز توانست در مصاف خارج از خانه تیمی مدعی بابلی را متوقف کند

ماشین سازی تبریز تبریزی امتیاز ارزشمندی را از خونه به خونه مازندران در زمین خیس ورزشگاه هفت تیر بابل کسب کرد تا با تمام قوا به فکر بازی خانگی هفته آینده برابر پیکان باشد.

 در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ دسته یک فوتبال، ماشین سازی تبریز دیدار خارج از خانه خود مقابل خونه به خونه مازندران را با نتیجه مساوی 2 بر 2 به پایان رساند.

دیدار بین دو تیم که از ساعت 14 در شرایط بسیار بد ورزشگاه هفت تیر بابل و در چمن پر از آب برگزار شد وضعیت سختی را برای دو تیم، خصوصاً تیم ماشین سازی رقم زد. این وضعیت جوی موجب شد تا در دقیقه 9 بازی، میرمهدی قریشی به اشتباه با ضربه سر دروازه خودی را باز کند و ماشین سازان از حریف خود عقب بیفتند.

ولی شاگردان رسول خطیبی که سه بازی گذشته خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند، تسلیم نشدند و با انجام حملات متعدد سرانجام توانستند در دقیقه 41 توسط حسین قره‌داغی گل تساوی را به ثمر برسانند تا بدین ترتیب نیمه اول این دیدار با تساوی 1 بر 1 به پایان برسد.

در نیمه دوم این مسابقه، محمد غلامی توانست در دقیقه 75 گل دوم تیم مازندرانی را به ثمر برساند ولی بازهم ماشین سازان دست از حمله برنداشتند و پس از حملات متعدد این تیم نهایتا هادی شکوری در دقیقه 85 روی گل به خودی، گل تساوی را وارد دروازه خودی کرد تا تیم فوتبال ماشین سازی تبریز یک امتیاز ارزشمند از خارج از خانه مقابل تیم پرمهره خونه به خونه کسب کنند.

ماشین سازی با این تساوی، 40 امتیازی شد و در رده پنجم جدول باقی ماند.

اسامی ماشین سازی تبریز: مهدی اسلامی، مهدی قریشی، علی جراح‌کار، حسین قره‌داغی (کمال الدین نیکخو)، یوسف شیری، رضا اعتمادی(مجتبی بیژن)، حامد پاکدل (حامد پاکدل) ، امیر تیزرو، امین قاسمی‌نژاد، مهدی محمدپور، پویا سیف‌پناهی.

سرمربی:رسول خطیبی، سرپرست: سیدمحمد علوی