اجرائی کشوری

ماشین سازی تبریزمیزبان خود نفت مسجد سلیمان را با نتیجه دو بر یک شکست داد

در یکی از آخرین دیدارهای هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال کشور، روز دوشنبه تیم ماشین سازی تبریز از ساعت 17 به مصاف میزبانش نفت مسجد سلیمان رفت و در پایان موفق شد با نتیجه 2 بر یک حریف خود را از پیش رو بردارد.

در این دیدار که در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان برگزار شد، ابتدا افشین دانشیان در دقیقه 11 گل نخست سبزقبایان را وارد دروازه نفتی ها کرد تا ماشین سازی در پایان نیمه اول با برتری به رختکن برود.

در نیمه دوم نیز سبزقبایان ضمن محافظت از گل زده، موفق شدند در دقیقه 80 توسط امین قاسمی نژاد گل دوم را به ثمر رسانده و خیال خود را از پیروزی در این بازی راحت کنند.

با این وجود در ادامه تیم میزبان در دقیقه 90 یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما این گل نیز برای آنها چاره ساز نشد و در نهایت بازی با نتیجه 2 بر یک به سود ماشین سازی خاتمه یافت.

این نتیجه در حالی به دست آمد که هر دو تیم پس از سه پیروزی در هفته گذشته مقابل رقیبان خود متوقف شده بودند. همچنین پیروزی ماشین سازی به نوار شکست ناپذیری تیم مسجد سلیمانی نیز پایان داد.

در جدول رده بندی لیگ دسته یک، ماشین سازی به لطف این پیروزی شیرین و دیگر نتایج این هفته، 55 امتیازی شده و جای تیم خونه به خونه را در رده دوم گرفت. نفت مسجد سلیمان نیز با قبول این شکست 46 امتیازی مانده و به مکان هشتم سقوط کرد.

گفتنی است؛ شاگردان خطیبی در هفته سی و چهارم این مسابقات روز دوشنبه هفته آینده در تبریز پذیرای نساجی مازندران خواهد بود.