اجرائی کشوری

ماشین‌سازی در دقایق پایانی دیدار خارج از خانه مقابل سپیدرود 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در ادامه دیدارهای هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال تیم ماشین‌سازی تبریز از ساعت 16 روز جمعه در دیداری خارج از خانه برابر سپیدرود رشت به میدان رفت که در پایان و درحالی که تا آخرین لحظات از حریف خود پیش بود با نتیجه یک بر یک مقابل میزبانش متوقف شد. گل نخست این مسابقه را احسان تاییدی که به عنوان یار جانشین به میدان آمده بود، در دقیقه 78 برای ماشین‌سازی به ثمر رساند اما این گل در واپسین ثانیه‌ها توسط میثم تهیدست برای سپیدرود جبران شد تا شاگردان رضا مهاجری 3 امتیاز را با یک امتیاز عوض کنند.

شرح‌ گل‌ها:

سپیدرود صفر ماشین‌سازی تبریز یک (دقیقه 78- احسان تاییدی): سیداحمد مهدی‌زاده از سمت راست زمین ارسال خطرناکی را بر روی دروازه انجام داد و احسان تاییدی از خروج اشتباه گلر سپیدرود استفاده کرده و با پرواز بلند خود و ضربه سر تماشایی گل اول را برای تیمش به ثمر رساند.

سپیدرود یک ماشین سازی یک (دقیقه 90+4- میثم تهیدست): پیام صادقیان از سمت راست زمین سانتری را به محوطه جریمه انجام داد و مدافع ماشین‌سازی توپ را به صورت ناقص دفع کرد که در ادامه توپ به میثم تهیدست  رسید و این بازیکن با شوت سرضرب و دیدنی گل تساوی را وارد دروازه دخسوس کرد.

نکته قابل توجه اینکه دیدار رفت دو تیم در تبریز نیز با همین نتیجه خاتمه یافته بود.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال، شاگردان رضا مهاجری در تیم ماشین‌سازی فرصت صعود به مکان ششم را از دست داده و با 21 امتیاز در رده هشتم ابقاء گشت و سپیدرود نیز با 12 امتیاز بدون تغییر در جایگاه پانزدهم ماندنی شد.

گروه داوری: داور: وحید کاظمی – کمک‌ها: سعید علی‌نژادیان، امیرمحمد داودزاده – کمک داوران اضافی: یاسر همرنگ و محمدباقر پورباقر، داور چهارم: یعقوب حجتی، ناظر: ابراهیم میرزابیگی

اخطار: حمیدرضا طاهرخانی (25) و میثم تهیدست (90+2) از سپیدرود و عزیز معبودی (25)، احمدرضا زنده‌روح (30) و سعید مهری (45+1) از ماشین‌سازی

سپیدرود رشت: ایمان صادقی، میثم تهیدست، لوکا نوزادزه، روما چاچوآ، امیر منصوریان، میلاد شیخ سلیمانی، محمد علیزاده، حمیدرضا طاهرخانی (46- حسین ابراهیمی)، میثم فردوسی  (68- پیام صادقیان)، مهرداد بایرامی (56- محمد غلامی) و حسین شنانی.
سرمربی: علی کریمی

ماشین‌سازی تبریز: فرناندو دخسوس، محمد اهل‌شاخه، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید احمد مهدی‌زاده، عزیز معبودی، سید محمد خرم‌الحسینی (54- احسان تاییدی)، احمدرضا زنده‌روح، سعید مهری، احسان علوان‌زاده  (77- یوسف سیدی)، فرید بهزادی‌کریمی (89- مصطفی سالاری) و رضا خالقی‌فر.
سرمربی: رضا مهاجری