اجرائی کشوری

ماشین‌سازی تبریز مقابل پدیده مشهد با یک گل تن به شکست داد

در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه تیم‌های پدیده مشهد و ماشین‌سازی تبریز از ساعت 14:30 در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با حساب یک بر صفر به سود نماینده مشهد خاتمه یافت تا قعرنشینی یاران خطیبی با قوت هرچه تمام‌تر ادامه یابد.
تنها گل این مسابقه را معین عباسیان در دقیقه 21 به ثمر رساند.
ضمن اینکه پدیده در دقیقه 86 صاحب یک ضربه پنالتی شد اما مانوئل فرناندز دروازه‌بان لالیگایی ماشین‌سازی مسیر توپ محسن یوسفی را تشخیص داده و این پنالتی را مهار کرد.
این ششمین شکست متوالی شاگردان خطیبی در اولین تجربه لیگ برتری بود که با تداوم قعرنشینی این تیم همراه شد.
در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال، پدیده با 3 امتیاز این بازی امتیازاتش را به عدد 14 رسانده و تا رده هفتم صعود کرد اما در سمت مقابل ماشین‌سازی با 6 امتیاز قبلی خود از قعر جدول تکان نخورد.
گروه داوری: داور وسط: محمدرضا اکبریان – کمک‌ها: یعقوب حجتی و حمیدرضا کنعانی
اخطار: محمدرضا خرسند نیا از پدیده و حامد پاکدل و ادسون هنریکه از ماشین سازی
پدیده مشهد: شهاب گردان، حسین مرادمند، وارازداد هارویان، کریم احمدی، محمدرضا ناصحی، یونس شاکری، محسن یوسفی، ابوالحسن جعفری، معین عباسیان (فرزاد زامهران)، مهرداد کفشگری (محمدرضا خرسندنی) و سوبا (حسین مهربان).
سرمربی: محمدرضا مهاجری.
ماشین‌سازی تبریز: فرناندز مونیر مانوئل، ادسون هنریکه، سامان نریمان جهان (مهرداد بایرامی)، کاخا، امین قاسمی نژاد، آندرانیک تیموریان (رضا محفوظی)، سجاد رهبر، حامد پاکدل، علی دین‌دار (بهرام احمدی)، میرمهدی قریشی.
سرمربی: رسول خطیبی.