اجرائی کشوری

ماشین‌سازی تبریز در یادگار امام ره به مصاف نفت مسجدسلیمان میرود

ماشین سازی تبریز در گام چهاردهم لیگ دسته یک فوتبال در استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام ره به مصاف نفت مسجدسلیمان به میدان می رود.
این دیدار قرار بود در استادیوم تختی تبریز برگزار شود که به علت تعمیرات رختکن تیمها این بازی در یادگار امام ره برگزار خواهد شد.
ماشین سازی که هفته گذشته با شکست دو بر یک خارج از خانه مقابل ایران‌جوان بوشهر، بار دیگر از جمع مدعیان دور شد، به دنبال کسب هر سه امتیاز این بازی خانگی است و با انگیزه و تلاش زیادی وارد زمین می شود.
در سوی مقابل، نفت مسجدسلیمان هفته گذشته موفق شد در خانه، تیم پارسه تهران را با حساب دو بر یک از پیش رو بردارد و با روحیه خوبی به تبریز می آید.
ماشین سازی تبریز در پایان هفته سیزدهم، با 18 امتیاز در رده هفتم قرار گرفته و نفت مسجدسلیمان هم 16 امتیازی است و در جایگاه دهم حضور دارد؛ بنابراین شکست شاگردان نادر دست نشان مقابل میهمان خود، می تواند برای این تیم گران تمام شود و از صدر جدول بیش از پیش فاصله بگیرند.
این مسابقه از ساعت 15 فردا  استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام ره تبریز آغاز می شود و بر اساس اعلام دپارتمان داوری، این بازی را امید سعیدفر سوت می زند و صابر مطلق، یعقوب حجتی و سعاد وفاپیشه وی را در امر قضاوت یاری می کنند.
برنامه کامل بازی های این هفته به شرح زیر است:
فولاد یزد – مس کرمان / ساعت 14:30، ورزشگاه شهید نصیری یزد
گل گهر سیرجان – فجر سپاسی شیراز / ساعت 14:30، ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
مس رفسنجان – ایرانجوان بوشهر / ساعت 14:30، ورزشگاه شهدا رفسنجان
خونه به خونه بابل – گیتی پسند اصفهان / ساعت 14:30، ورزشگاه شهدا هفتم تیر بابل
آلومینیوم اراک – پاس همدان / ساعت 14:45، ورزشگاه امام خمینی اراک
خیبر خرم آباد – شهرداری اردبیل / ساعت 14:45، ورزشگاه تختی خرم آباد
پارسه تهران – نساجی مازندران / ساعت 14:45، ورزشگاه صنایع دفاع تهران
آلومینیوم هرمزگان – داماش گیلان / ساعت 14:45، ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
ماشین سازی تبریز – نفت مسجد سلیمان / ساعت 15:00، استادیوم 70 هزار نفری یادگار امام ره تبریز
صنعت نفت آبادان – پیکان تهران / ساعت 15:30، ورزشگاه تختی آبادانر استادیوم تختی تبریز برگزار شود که به علت تعمیرات رختکن تیمها این بازی در یادگار امام ره برگزار خواهد شد.