اجرائی کشوری

كمالوند: دو مهره كليدي استقلال را مهار كنيم، موفق مي‌شويم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: استقلال دو مهره كليدي دارد كه اگر مهار شوند مي‌توانيم موفق شويم… فراز كمالوند: 18 بازيكن داريم كه بايد با جابجايي آنها در پست هايي كه كمبود داريم جبران مافات كنيم. به نظر من استقلال هميشه استقلال است و هيچ وقت انگيزه اين تيم كم نمي شود. به هر حال وقتي به مربي اين تيم اولتيماتوم داده مي شود بازيكنان با انگيزه متفاوتي به ميدان خواهند آمد.

وي درباره اينكه گفته مي شود قرار است 50 هزار هوادار تراكتورسازي به ورزشگاه آزادي بيايند، گفت: از اين قضيه خبر ندارم اما به طور حتم تراكتورسازي در تهران حدود 50،60 هزار هوادار دارد و حداقل 10،20 هزار نفر به ورزشگاه مي آيند. من اصلا نمي خواهم بين هواداران دو تيم تنشي به وجود آيد يا استرسي درست شود. به هر حال ما هر دو تيم ايراني هستيم و بيرون از بازي هم رفيق هستيم.

سرمربي تراكتورسازي در مورد وضعيت استقلال تصريح كرد: اين تيم دو مهره كليدي به نام هاي مجيدي و حيدري دارد كه اگر بتوانيم اين دو را مهار كنيم تا حدود زيادي مي توانيم به خواسته هايمان مقابل استقلال برسيم.

كمالوند در ادامه با انتقاد از احد شيخ لاري كه از وي به دليل رفت و برگشت به آبادان و تبريز انتقاد كرده بود، به فارس گفت: اين آقا يادش رفته هماني بود كه به يك پدر و پسر تبريزي توهين كرد و براي مدت ها هواداران اين تيم تماشاي بازي هاي تراكتورسازي را تحريم كرده بودند. اكنون او چطور دايه مهربان تر از مادر براي هواداران تراكتورسازي شده است؟

وي افزود: فوتبال بازي كردن با مربيگري فرق دارد. ايشان بازيكن خوبي بوده اما در مربيگري موفق نيست. او هماني است كه من تيم برق تهران را در جايگاه سوم جدول به او تحويل دادم و خودم به مشهد رفتم اما ايشان تيم را به دسته دوم فرستاد و تيم منحل شد. به شيخ لاري پيشنهاد مي كنم به فكر ماشين سازي باشد تا اين تيم به دسته سوم سقوط نكند.

سرمربي تراكتورسازي اظهار داشت: سعي من از اين به بعد اين است كه هر جا آقاي شيخ لاري تيمي را به دسته دوم فرستاد جانشين او شوم تا بتوانم تيم را بالا بياورم. متاسفم براي بازيكناني كه اين روزها عليه من موضع گرفته اند در حالي كه وقتي اين تيم به آنها نياز داشت پول را ترجيح دادند و اكنون من را متهم به پولكي بودن مي كنند.
ديدار تيم هاي استقلال و تراكتورسازي ساعت 15:15 جمعه در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.