اجرائی کشوری

كمالوند: تراكتورسازي هم مانند استقلال آماده است

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي گفت: استقلال در اوج آمادگي قرار دارد اما تراكتورسازي هم آماده اين مسابقه است. فراز كمالوند در گفت و گو در مورد شرايط تراكتورسازي اظهار داشت: شرايط خوبي داريم. البته مصطفي اكرامي مصدوم است و شايد به بازي فردا مقابل استقلال نرسد. سعي مي كنيم فردا بازي خوبي برگزار كنيم و با دست پر به تبريز بازگرديم.
وي در مورد روند تراكتورسازي در هفته هاي اخير عنوان كرد: در يكي دو بازي قبلي با مشكلاتي روبرو بوديم. در بازي با نفت تهران يك پنالتي از دست داديم كه اگر گل مي شد سرنوشت ما را تغيير مي داد. در بازي با فولاد خوزستان هم 48 ساعت قبل پيمنتا و جاسم كرار رسيدند و وسط زمين مشكل داشتيم.

كمالوند در ارتباط با آمادگي استقلال گفت: اين تيم در اوج آمادگي روحي و بدني است. من فكر مي كنم با توجه به اينكه تراكتورسازي هم در شرايط خوبي بسر مي برد فردا يك مسابقه جذابي را شاهد باشند.
وي در خصوص اينكه هواداران تراكتورسازي حساسيت كمتري نسبت به هواداران استقلال دارند، گفت: هواداران تراكتورسازي توجيه شده اند كه نبايد نسبت به هر شعاري واكنش نشان دهند و من معتقدم هواداران استقلال هم فهيم هستند و فردا ميزباني خوبي از ما مي كنند. تيم استقلال هم صاحب سبك است و اين بازي را جذاب تر مي كند.

وي در پاسخ به اين سوال كه باشگاه تراكتورسازي براي فصل آينده با او مذاكره اي انجام داده يا خير گفت: باشگاه تراكتورسازي براي فصل آينده احتمال دارد تغييراتي كند. اگر سردار جعفري براي فصل آينده هم در اين تيم باشد و من را بخواهند خوشحال مي شوم چهارمين فصل خود را در تبريز باشم اما اگر فرد جديدي بيايد همه چيز به شرايط بستگي دارد. خدا را شكر امسال تراكتورسازي بهتر از آنچه فكر مي كرديم نتيجه گرفته است. هدف ما كسب سهميه آسيايي است و تلاشمان هم براي رسيدن به اين هدف انجام مي دهيم.