اجرائی کشوری

كمالوند: با حضور تماشاگران به ليگ قهرمانان آسيا مي‌انديشيم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي گفت: با حضور تماشاگران پرشور تبريزي به حضور در ليگ قهرمانان آسيا مي‌انديشيم… فراز كمالوند پس از برتري برابر ملوان بندرانزلي در خصوص شرايط بازي اظهار داشت: نسبت به گذشته شرايط بسيار بهتري داشتيم و همانطور كه قول داده بودم از هفته پنجم به بعد به شرايط مدنظرم نزديك شديم؛ با حمايت هواداران به خواسته‌هاي خود رسيديم و اين روند بايد ادامه داشته باشد.
وي با بيان اينكه بازيكنانم كم ‌كم آماده مي‌شوند ادامه داد: در بازي‌هاي بعدي مسابقات را به خوبي آغاز خواهيم كرد چون در سال‌جاري دست كادر فني براي تغيير بازيكنان بسيار باز است.
سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با اشاره به اينكه داور در اين مسابقه به خوبي بازي را كنترل كرد گفت: مسابقات ليگ در اين هفته‌ها بسيار فشرده برگزار مي‌شود و اين موضوع باعث شده تا ما فشار موجود را بين تمام بازيكنان تقسيم كنيم و با اين شرايط احتمالاً در برخي از بازي‌ها تمام بازيكنان اصلي را در اختيار نداشته باشيم.
كمالوند افزود: بازيكنان ملوان از ميانگين قدي بالايي برخوردار بودند و به همين دليل مجبور شديم بيشتر روي زمين كار كنيم؛ در نيمه اول بسيار بهتر از حريف بوديم و در جريان بازي 8 موقعيت خطرناك را از دست داديم و از اين نظر از بازيكنانم راضي هستم.
وي آمادگي بازيكنان تراكتور را 70 درصد عنوان كرد و اظهار داشت: اگر در بازي‌هاي گذشته هم تماشاگران را در اختيار داشتيم مي‌توانستيم نتايج بهتري كسب كنيم؛ تا پايان نيم فصل بايد 28 امتياز به‌دست بياوريم تا در نيم فصل دوم نگاهي به صدرنشيني و حضور در كسب جواز حضور در ليگ قهرمانان آسيا داشته باشيم. با حضور تماشاگران مي توانيم به اين مهم برسيم.
ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي تبريز و ملوان بندرانزلي در هفته ششم ليگ برتر در ورزشگاه يادگار امام تبريز در حضور بيش از 60 هزار تماشاگر از ساعت 21:30 دوشنبه برگزار شد و در پايان تيم تراكتورسازي موفق شد با نتيجه 2 بر صفر حريف خود را با شكست بدرقه كند.