اجرائی کشوری

كادر فني تراكتورسازي حلقه يكدلي ايجاد كنند

رضا رحماني دیشب در مراسم معارفه سرمربي جديد تراكتورسازي تبريز در هتل پارس تبريز اظهار داشت:… رضا رحماني دیشب در مراسم معارفه سرمربي جديد تراكتورسازي تبريز در هتل پارس تبريز اظهار داشت: يكي از دغدغه‌هاي مهم نمايندگان استان تيم پرظرفيت و پرطرفدار تراكتورسازي تبريز است و همه نمايندگان از هواداران و طرفداران تيم تراكتورسازي هستند.
وي افزود: سپاه حمايت جدي و كارآمدي از تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز انجام داده و بنده به عنوان نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي از حمايت سپاه بسيار سپاسگزارم.
رحماني تصريح كرد: تيم كادر فني فوتبال تراكتورسازي تبريز بايد با جوانان تبريزي كه در محلات در زمين‌هاي خاكي هميشه حضور دارند حلقه يكدلي ايجاد كند.
اين مسئول خاطرنشان كرد: جوانان مستعد زيادي در محلات تبريز مي‌توان يافت و كشف اين جوانان و جذب اين جوانان يكي از وظايف مسئولان تيم تراكتورسازي تبريز است.
نماينده مردم تبريز در مجلس شوراي اسلامي تاكيد كرد: بحث ظرفيت فرهنگي در تيم تراكتورسازي تبريز امري بسيار ضروري است و مردم آذربايجان‌شرقي در عرصه‌هاي فرهنگي، سياسي هميشه پيشتاز و علمدار بوده‌اند امروز انتظار ما الگو و سرمشق شدن بازيكنان تيم تراكتورسازي براي همه جوانان كشور است.
وي در ادامه از تراكتورسازي به عنوان سمبل و نماد ورزش آذربايجان‌شرقي ياد كرد و اذعان داشت: در حال حاضر اين تيم علاوه بر تبريز و آذربايجان شرقي در استان‌هاي همجوار و حتي دوردست و به جرات مي‌توان ادعا كرد كه در كشورهاي منطقه نيز هوادار بي‌شماري دارد.