اجرائی کشوری

قلعه‌نويي به جاي سازمان ليگ در فدراسيون فوتبال حاضر شد

سرمربي تراكتورسازي به جاي حضور در سازمان ليگ با حضور در فدراسيون فوتبال با مسئولان فدراسيون ديدار و گفت‌وگو كرد… در چند روز گذشته حرف و حديث‌هاي زيادي درباره قرارداد قلعه‌نويي با تراكتورسازي مطرح شده و سازمان ليگ به همين دليل از اين مربي خواست با حضور در اين سازمان درباره قراردادش توضيحاتي ارائه كند.

قلعه‌نويي اما اعلام كرد كه تحت هيچ شرايطي به سارمان ليگ نخواهد رفت. عزيز محمدي رئيس سازمان ليگ نيز در واكنش به اين صحبت‌ها تاكيد كرد كه اگر قلعه‌نويي نيايد، كارت مربيگري‌اش صادر نخواهد شد.

قلعه‌نويي همان‌طور كه اعلام كرده بود به سازمان ليگ نرفت و به جاي آن ظهر امروز با حضور در دفتر تاج در فدراسيون فوتبال با نايب رئيس فدراسيون ديدار و گفت‌وگو كرد. در اين جلسه عزيز محمدي، حجت الاسلام عليپور و محمد حسين جعفري مديرعامل باشگاه تراكتورسازي نيز حضور داشتند و درباره مسائل مطرح شده به صحبت پرداختند.

قلعه‌نويي توضيحات خود را درباره مخالفت با سقف قرارداد ارائه كرد و عزيز محمدي و حاضران در جلسه نيز توضيحاتي را در دفاع از اين موضوع مطرح كردند. طرفين در پايان جلسه به جمع‌بندي خاصي نرسيدند اما گفته مي‌شود اين مشكل قابل حل است.