اجرائی کشوری

قرعه کشی مسابقات لیگ برتر بزرگسالان استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، قرعه کشی مسابقات لیگ برتر بزرگسالان استان با حضور رئیس کمیته مسابقات، کمیته داوران ، واحد نقل و انتقالات ، روابط عمومی و نمایندگان 8 تیم برتر بزرگسالان در محل هیأت فوتبال برگزار گردید.

در این جلسه مقرر گردید به علت وضعیت قرمز استان(کرونا) تاکنون مسابقات بزرگسالان مناطق از اسفندماه 98 تا مورخه 99/7/4 برگزار نگردیده بود فلذا با اتمام این مسابقات و مشخص شدن چهار تیم صعود کننده به مسابقات لیگ برتر و با توجه به نداشتن زمان کافی بعلت شروع مسابقات مرحله اول لیگ سه کشوری طبق اعلام سازمان لیگ فوتبال در 99/8/15 پیشنهاد گردید مسابقات مذکور بصورت حذفی رفت و برگشت هر 4 روز یک بازی انجام شود تا پایان مهر ماه نمایندگان استان(لیگ 3 و جام حذفی کشوری) مشخص و چند روزی هم به تیم قهرمان فرصت داده شود تا نسبت به تکمیل تیم خود (بازیکن) جهت حضور قدرتمند در مسابقات لیگ سه و جام حذفی کشوری اقدام نماید، قرعه کشی و سایر موارد بشرح ذیل اعلام می گردد:

مقرر گردید مسابقات از روز جمعه مورخه 99/7/18 هفته اول برگزار گردد.

*قرعه کشی انجام و به ترتیب تیم های ستاره دار در هفته اول (رفت) مسابقات میزبان خواهند بود و در برگشت میزبان بدون ستاره ها خواهند بود، مسابقات در مرحله اول بصورت دور به دور و در مرحله دوم نزدیک به نزدیک برگزار خواهد شد. برنده های مرحله دوم مسابقات به فینال مسابقات راه خواهد یافت و فینال را تک بازی در یک زمین بی طرف برگزار خواهد شد.

1-*اوحدی مراغه(میزبان)

2-برنده بازی بستان آباد- عجب شیر

3- *عقاب تبریز(میزبان)

4-اتحاد دیزج خلیل شبستر

5-*سرخ پوشان محمدزاده(میزبان)

6- شهدای بناب مرند

7- *پدیده ماهان (میزبان)

8- گاز میانه

  • در هفته دوم مسابقات اگر در پایان نود دقیقه بازی ، برنده دو بازی (رفت و برگشت) مشخص نشود بازی با دو وقت اضافه 15 دقیقه و بعد با ضربات پنالتی مشخص خواهد شد .
  • *مرحله دوم مسابقات بدون وقفه ادامه خواهد داشت.
  • *مقرر گردید این مسابقات فقط جهت مشخص شدن قهرمان و نائب قهرمان جهت حضور در مسابقات لیگ 3 کشوری و حذفی کشوری برگزار خواهد شد (اصل مسابقات در وضعیت سفید برگزار خواهد شد.)