اجرائی کشوری

قرارداد ‘بوناچيچ’ با گسترش فولاد تمديد شد

قرارداد لوكا بوناچيچ سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز با اين تيم به مدت يك فصل ديگر تمديد شد… در جلسه اي كه بين مديرعامل اين باشگاه و بوناچيچ برگزار شد دو طرف بر سر تمديد قرارداد به مدت يك فصل ديگر با هم به توافق رسيدند.
غلامرضا سمندر در اين خصوص گفت: پس از مذاكراتي كه با بوناچيچ مبني بر قبول هدايت تيم ملي اميد ايران صورت گرفته بود وي براي ادامه همكاري با گسترش فولاد تبريز ابراز علاقمندي كرد و باشگاه نيز با ادامه فعاليت وي در تيم موافقت كرد.
وي افزود: باشگاه گسترش فولاد به دليل مصالح و منافع ملي، به لوكا بوناچيچ اجازه داد تا با مسوولان فدراسيون فوتبال در ارتباط با تيم ملي اميد وارد مذاكره شود اما تعصب و علاقه بوناچيچ براي كسب سهميه ليگ برتر به همراه گسترش فولاد، موجب شد تا همكاري باشگاه با اين مربي ، تداوم داشته باشد.
سمندر اضافه كرد: رويكرد اصلي و مهم باشگاه گسترش فولاد، راهيابي تيم فوتبال بزرگسالان باشگاه به ليگ برتر است و كليه امكانات براي كسب سومين سهميه ليگ برتري تبريز، توسط گسترش فولاد در اختيار كادر فني قرار گرفته است.
تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز با 30 امتياز از 19 بازي در رده سوم گروه ب قرار دارد و روز پنجشنبه اين هفته در تبريز از تيم صنعت ساري پذيرايي خواهد كرد.