اجرائی کشوری

فوتبال محلات در شهر تبريز از اهميت ويژه‌اي برخوردار است

جواد ششگلانی رئیس هیات فونبال استان پس از پایان بازی فینال محلات در دفتر ورزشگاه توحید عباسی حاضر و در جمع پیشکسوتان و مدیران عامل باشگاه های تراکتورسازی و شهرداری تبریز گفت … جواد ششگلانی رئیس هیات فونبال استان پس از پایان بازی فینال محلات در دفتر ورزشگاه توحید عباسی حاضر و در جمع پیشکسوتان و مدیران عامل باشگاه های تراکتورسازی و شهرداری تبریز گفت : فوتبال محلات در شهر تبريز از اهميت ويژه‌اي برخوردار است و نمي‌توان اين ويژگي در فوتبال محلات را در ساير نقاط كشور مشاهده كرد.
جواد ششگلاني افزود: توصيه مي‌كنيم مربيان باشگاه‌هاي استان حتما سري به زمين‌هاي خاكي محلات بزنند چرا كه بازيكنان مستعد زيادي در اين زمين‌ها وجود دارند كه مي‌توانند به فوتبال شهر و حتي كشورمان كمك كنند.
وي اظهار داشت: در سطح شهر تبريز 18 ميدان خاكي فعال و چهار زمين غيرفعال وجود دارند كه هر ورزشگاه امور خود را به عنوان تربيت بدني مجزا رتق و فتق مي‌كند.
ششگلاني تاكيد كرد: در دهه 70 واسيلي قوجا به ميادين خاكي رفت و بازيكناني را تحويل فوتبال كشور داد كه تا سال‌ها تيم ملي از بازيكنان تبريزي استفاده مي‌كرد ولي بعد از آن محلات با بي‌توجهي محض روبه‌رو شد و متاسفانه فوتبال شهر و حتي كشور از اين مسئله لطمه ديد.
وي با اشاره به عزم شوراي اسلامي شهر تبريز براي كمك به فوتبال محلات گفت: اكنون معني ندارد كه جوانان تبريز در زمين‌هاي خاكي فوتبال بازي كنند زيرا كه از لحاظ سلامتي بسيار مضر است، زمين خاكي نه تنها براي بازيكنان بلكه براي ساكنان اطراف نيز مشكلاتي را به همراه دارد.
رئيس هيئت فوتبال استان اضافه كرد: زمان قديم تمام زمين‌هاي خاكي در خارج از شهرها ايجاد شده بود و بعد از پيشرفت شهر اين زمين‌ها اكنون در وسط شهر واقع شده‌اند كه بايد به سرعت تبديل به زمين‌هاي چمن مصنوعي شوند.
ششگلاني گفت: با اينكار انقلابي در فوتبال محلات ايجاد ميشود كه بلافاصله بعد از احداث اين زمين‌ها شاهد اين تحول و پيشرفت سريع در فوتبال شهر و استان خواهيم بود.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید