ریاست

فروش بلیط تنها بطریقه کارت های الکترونیکی خواهد بود

جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجانشرقی اعلام کرد… هیات فوتبال استان در راستای رضایت هواداران و کمک به باشگاه های فعال در استان برای اولین بار در کشور تصمیم به اجرای پروژه بلیط الکترونیکی در کشور نمود. در این راستا اقدام به مذاکره با چندین شرکت که توانائی انجام پروژه را داشته باشند گردید که پس از بررسی چندین طرح از شرکت های مختلف اقدام به عقد قرارداد با یکی از شرکت ها که توانایی بالایی برای اجرای این پروژه داشت گردید.
با توجه به سنگینی و اهمیت کار تصمیم به اجرای پروژه در چندین فاز عملیاتی گردید که چندین فاز آن طی لیگ نهم اجرا گردید و فاز نهائی آن از ابتدای لیگ دهم و هم زمان با افتتاح لیگ دهم فوتبال اجرائی خواهد شد.
بر این اساس از بازی شهرداری تبریز و استقلال تهران علاقه مندان قادر خواهند بود با تهیه کارتهای بلیط الکترونیکی که از لیگ نهم در اختیار آنها قرار گرفته است به دفاتر خدمات ارتباطی منتخب که لیست آنها در سایت هیات فوتبال موجود می باشد مراجعه و نسبت به به شارژ آنها اقدام نمایند. همچنین از بازی دیگر لیگ دهم علاقه مندان قادر خواهند بود شخصا با مراجعه به سایت هیات فوتبال استان و از طریق کارت های خود پرداز نسبت به شارژ کارتها اقدام نمایند.

ششگلانی اضافه کرد مزایایی که این طرح برای علاقه مندان به تماشای فوتبال در استادیوم ها در بر خواهد داشت بدین ترتیب می باشد.

با اجرای این پروژهعزیزان قادر به شارژ چندین بازی که علاقه مند به تماشای آنها در استادیوم ها می باشند نموده و در روز بازی با در دست داشتن کارت بلیط الکترونیکی وارد استادیوم ها گردند.
با اجرای این پروژه افرادی که از شهرستانها جهت تماشای مسابقات مراجعه می کنند می توانند با مراجعه به سایت هیات فوتبال یا مراجعه به دفاتر خدمات ارتباطی منختب در شهرستان ها نسبت به شارژ کارت خود اقدام نموده و در روز بازی بدون داشتن مشکلات تهیه بلیط و بدون استرس و صرف زمان جهت تماشای مسابقات مراجعه نمایند.
به زودی این کارت ها به جز در استادیوم یادگار امام (ره) تبریز در تمامی مسابقات دسته اول و فوتسال که بلیط فروشی صورت می گیرد قابل استفاده خواهد بود.

توصیه هایی که به علاقه مندان به تماشای مسابقات در استادیوم ها دارم بدین صورت است

حتما نسبت به تهیه کارت بلیط الکترونیکی و یا در صورت داشتن کارت نسبت به شارژ آنها از دفاتر خدمات ارتباطی منتخب اقدام نمایند چون با اجرای این طرح به هیچ وجه امکان ورود به استادیوم ها برای افرادی که فاقد شارژ و کارت می باشند وجود ندارد.
با توجه به اینکه به دفعات تماشاگران ثابت نموده اند که دارای فرهنگ بالایی می باشند و علاقه مند به حمایت از تیم های مورد علاقه خود می باشند نسبتا به حفظ و نگهداری تجهیزات نصب شده در استادیوم ها که متعلق به خود آنها می باشند اقدام نمایند.
در همین ارتباط 35 دفتر خدمات ارتباطی در تبریز و شهرستانهای اهر – مرند – بستان آباد – شبستر – سراب – کرکج و شهر جدید سهند دایر می باشد که علاقمندان می توانند کارت خرید و یا شارژ نمایند.
از بازی دوم لیگ برتر عزیزان خواهند توانست از طریق سایت هیات فوتبال استان به آدرس WWW.AZFC.IR و با استفاده از سامانه فروش بلیط بصورت اینترنتی خرید نمایند.