اجرائی کشوری

فرهاد كاظمي: تصاحب جام حذفي تنها هدف ماست

سرمربي تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز پيش از ديدار با ذوب‌آهن در جام حذفي گفت: تصاحب جام حذفي تنها هدف ماست و در اين زمينه بايد ذوب آهن اصفهان را شكست دهيم و براي اين كار نيز برنامه داريم… فرهاد كاظمي با تاكيد بر اينكه حضور ما در مرحله نيمه نهايي به هيچ عنوان شانسي و يا براساس قرعه مناسب نبوده است، افزود: ما تا رسيدن به اين مرحله تيم‌هاي مطرحي‌ را حذف كرديم و در حال حاضر فقط به قهرماني در اين جام فكر مي‌كنيم.

وي اضافه كرد: ما تنها نماينده آذربايجان شرقي در رقابت‌هاي جام حذفي هستيم و حالا بايد اعلام كنم كه رسيدن به نيمه نهايي براي ما كافي نيست و تمام تلاش خود را خواهيم كرد تا ضمن رسيدن به فينال جام حذفي اين جام را به تبريز ببريم.

كاظمي با بيان اينكه هواداران فوتبال در تبريز بايد تيم گسترش فولاد را در بازي روز جمعه همراهي كنند، اظهار كرد: ما در تبريز و به خاطر شرايط ميزباني از ذوب‌آهن ۵۰ درصد جلوتر هستيم و از لحاظ فني هم با تمرينات منظم و مرتب به آمادگي خوبي رسيده‌ايم.

وي از فوتبال دوستان آذربايجاني درخواست كرد تا همچون بازيهاي تراكتور در ليگ برتر از ديدار تيم‌هاي گسترش فولاد و ذوب آهن نيز استقبال كنند تا زمينه افتخاري ديگر براي فوتبال اين خطه فراهم شود.