فوتسال

فرصت مناسب گسترش فولاد تبريز براي صدرنشيني مجدد

ديدار تيم فوتسال گسترش فولاد تبريز با شركت ملي حفاري در هفته شانزدهم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور، فرصت مناسبي براي اين تيم است تا براي دومين بار در فصل جاري صدر جدول را تصاحب كند… در اين هفته از رقابت ها كه با انجام شش ديدار در روزهاي هجدهم و نوزدهم آذرماه جاري در شهرهاي مختلف كشور پيگيري مي شود و گسترش فولاد در تبريز از شركت ملي حفاري پذيرايي خواهد كرد.
اين تيم با توجه به كسب پيروزي ارزشمند در هفته قبل رقابت ها مقابل فولاد ماهان، خود را به صدر جدول نزديك تر كرد و با اختلاف دو امتياز نسبت به تيم منصوري قرچك صدرنشين رقابت ها، در رده چهارم قرار گرفت.
اگر گسترش فولاد در اين بازي بتواند ميهمان خود را با شكست بدرقه كند مي تواند به صدرنشيني در اين هفته اميدوار باشد.
هر چند اين تيم در بازي رفت در اهواز با نتيجه سه بر دو مغلوب شركت ملي حفاري شد اما در اين بازي مي تواند با استفاده از امتياز ميزباني، سه امتياز كامل آن را كسب كند.
اين ديدار كه ساعت 15 و 30 دقيقه روز پنجشنبه اين هفته در سالن شش هزار نفري پورشريفي تبريز و با قضاوت حسين شاهمرداي و جواد غلامزاده برگزار مي شود اهميت خاصي براي گسترشي دارد چرا كه با پيروزي در اين بازي، 28 امتيازي خواهند شد و به عنوان يكي از مدعيان اين فصل مطرح مي شوند.
در سوي ديگر شركت ملي حفاري نيز براي اينكه بيشتر از اين در جدول رده بندي پايين تر نرود حداقل براي كسب نتيجه به تبريز مي آيد و يك امتياز نيز اين تيم را در جايگاه هفتمي خود در جدول نگاه مي دارد.
اما در اين هفته تيم دبيري ديگر نماينده فوتسال تبريز در تهران به مصاف پيروزي اين شهر خواهد رفت تا هم از نتيجه چهار بر سه دور رفت خود مقابل اين تيم دفاع كند و هم خود را از انتهاي جدول رده بندي بالا بكشد.
دبيري در هفته گذشته در تبريز مقابل راه ساري با نتيجه شش بر يك برنده شد و نشان داد كه مي تواند يكي از رده هاي مياني جدول را به خود اختصاص دهد.
هر دو تيم وضعيت خوبي در جدول رده بندي ندارند اما جايگاه دبيري به مراتب بهتر از پيروزي است.
دبيري با 14 امتياز در رده يازدهم و پيروزي با 10 امتياز در رده دوازدهم جدول جاي گرفته اند و دبيري با پيروزي در اين ديدار مي تواند دو سه رده در جدول صعود كند اما برد تيم پيروزي تغييري در وضعيت اين تيم در جدول نخواهد داد.