اجرائی کشوری

فدراسيون فوتبال در مورد وقايع ورزشگاه آزادي منصفانه قضاوت کند

معاون پارلماني رئيس جمهور گفت: از فدراسيون فوتبال انتظار داريم تا در مورد وقايع ورزشگاه آزادي، به طور منصفانه قضاوت کند… حجت الاسلام سيدمحمدرضا ميرتاج الديني” در جمع خبرنگاران افزود: فدراسيون بايد با عوامل ايجاد اين حوادث به طور يکسان برخورد کند و در محروم کردن هواداران دو تيم نيز به طور مساوي عمل کند.
وي اضافه کرد: براي جلوگيري از جريحه دار شدن عواطف هواداران تيم هاي مختلف، فدراسيون بايد دقت بيشتري به خرج دهد و از تکرار اين گونه رفتارهاي غيرورزشي در ورزشگاه ها ممانعت به عمل آورد.
حجت الاسلام تاج الديني اظهار داشت: در گذشته نيز اين بحث ها در بين دو تيم پيروزي و استقلال تهران وجود داشت و احساس مي کنم عده اي در صدد جايگزين کردن تراکتورسازي به جاي يکي از اين تيم ها هستند.
وي خاطر نشان کرد: چطور زماني که تراکتورسازي در ورزشگاه يادگار امام ره تبريز و در حضور 70 هزار نفر بازي مي کند اين مشکلات و حوادث به وجود نمي آيد؟
وي بيان داشت: نبايد اجازه دهيم تا عده اي با مقاصد معلوم و شعار هاي غير ورزشي و سياسي، کل مجموعه را زير سئوال ببرند و خود تماشاگران بايد اين مشکلات را مديريت کنند.
طرفداران منتسب به تيم هاي فوتبال تراکتورسازي تبريز و پيروزي تهران در جريان بازي اين تيم ها با يکديگر در ورزشگاه آزادي به دليل سردادن شعارهاي غيرورزشي و فحاشي نسبت به يکديگر، با جريمه کميته انضباطي روبرو شدند.
بر اساس اين راي، طرفداران تراکتورسازي به دو جلسه و طرفداران پيروزي به يک جلسه محروميت از همراهي تيم هايشان محروم هستند.