هیئت فوتبال تبریز
جوانان

عبدی: برگزاری رقابتها بدون مجوز امکانپذیر نخواهد بود

مدیر مسابقات رده های سنی پایه فوتبال گفت: در خصوص برگزاری مسابقات نیاز به صدور مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا و معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای داریم.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی؛رضا عبدی در این باره گفت: با توجه به اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا و بالاخص ستاد ملی کرونا در  ورزش  اعلام کردند که انجام فعالیتهای ورزشی با رعایت پروتکلها و دستورالعملهای ورزشی بلامانع است، ولی در خصوص برگزاری مسابقات نیاز به صدور مجوز از این ستاد و معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای دارد. در حال حاضر علیرغم پیگیریهای بعمل آمده، هیچگونه مجوزی را صادر نکردند و انجام مسابقات بدون مجوز امکانپذیر نخواهد بود.

وی در ادامه اضافه کرد: هرچند اگر هم این ستاد، مجوز برگزاری مسابقات را صادرکند با شرایطی که برای انجام مسابقات عنوان شده است.  برای درصد بالایی از باشگاهها هم بدلیل هزینه های بسیاری که دارد و هم از لحاظ اجرایی  با توجه به پراکندگی تیمها در استانها عملا قابلیت اجرایی ندارد. ولی برنامه ریزی های  لازم  از قبل انجام و در صورت برطرف شدن موانع موجود و مذکور می توانیم مسابقات را با رضایت و هماهنگی با باشگاهها انجام دهیم.

عبدی در پایان اظهار داشت: علی ایحال اگر پایانی برای مسابقات این فصل متصور نباشیم، چندین گزینه را برای دور نمایی مسابقاتی  لحاظ و برنامه ریزی و ارائه کردیم که منفعت تمامی باشگاهها در تمامی سطوح و رده ها اعم از مناطق و لیگ های رده ها حفظ خواهد شد.  امیدواریم بتوانیم به منظور برنامه ریزی منسجم و تعیین تکلیف باشگاهها  نتایج آن را به اطلاع هیات ها و باشگاههایی که در سطح کشور فعالیت می کنند برسانیم تا باشگاهها  خود را برای مسابقات و بازیکنان نیز در کنار آن برای مسابقات باشگاهی و هم حضور قدرتمند در اردوها و مسابقات بین المللی تیم های ملی آماده کنند.