اخبار ویژه تصویری اسلایدی روابط عمومی فرهنگی

صعود ملوان و منتخب تبریز به فینال فوتبال ۴ جانبه نکوداشت مقام بیوک صباغ

ملوان و منتخب تبریز به فینال فوتبال ۴ جانبه نکوداشت مقام بیوک صباغ راه یافتند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، روز اول مسابقات فوتبال ۴ جانبه نکوداشت مقام بیوک صباغ، پیشکسوت پر افتخار فوتبال ایران و شهر تبریز با مشخص شدن تیم های راه یافته به دیدار پایانی به پایان رسید.

در اولین بازی روز اول، تیم های پیشکسوتان ملوان بندر انزلی و منتخب پیشکسوتان اردبیل از ساعت 16:30 در ورزشگاه جهان پهلوان تختی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر تیم ملوان همراه بود.

در بازی دوم تیم های متحد تبریز و منتخب پیشکسوتان تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار از ساعت 18 در ورزشگاه جهان پهلوان تختی آغاز شد. منتخب تبریز این دیدار را با نتیجه سه بر صفر به سود خود به پایان رسید.

به این ترتیب تیم های ملوان بندر انزلی و منتخب پیشکسوتان تبریز به دیدار پایانی راه یافتند و تیم های منتخب پیشکسوتان اردبیل و متحد تبریز برگزار کننده دیدار رده بندی خواهند بود. طبق برنامه، بازی رده بندی ساعت 15:30 روز جمعه و دیدار پایانی ساعت 17:30 همین روز برگزار خواهد شد. در پایان دیدار رده بندی نیز از پیشکسوتان بالای 70 سال فوتبال تبریز تجلیل به عمل خواهد آمد. ضمن اینکه از استاد بیوک صباغ نیز تجلیل ویژه ای به عمل خواهد آمد.