اجرائی کشوری

صبا 2 – تراکتورسازی 1

از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های صبای قم و تراکتورسازی تبریز از ساعت 15:30 روز شنبه در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک شاگردان دایی به پایان رسید تا سرخ پوشان آذربایجان همچنان امتیازات را یکی پس از دیگری به راحتی از دست بدهند.

در این بازی صبا کار را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق نخست می‌توانست به گل برسد اما ضربه کریم اسلامی در موقعیتی تک به تک به بیرون رفت تا خطر از بیخ گوش تراکتورسازی عبور کند.

صبا که میل بیشتری برای گلزنی نشان می‌داد در دقیقه 19 به گل رسید تا مزد شروع خوب خود را در این بازی بگیرد. نفوذ امیرحسین صادقی و ضربه این بازیکن به تیرک دروازه تراکتورسازی برخورد کرده و در ادامه پس از برخورد به کارلوس کاردوسو وارد دروازه اخباری شد تا بدین ترتیب تیم میزبان با یک گل بخودی پیش بیافتد.

شاگردان تونی پس از این گل حملات زیادی را روی دروازه تیم میزبان ترتیب دادند و بالاخره در دقیقه 30 توسط حمزه یونس در شلوغی محوطه جریمه صبا به گل تساوی رسیدند.

پس از این گل بازهم تراکتورسازی تیم برتر میدان بود اما در دقیقه 41 کریم اسلامی روی حمله صبا با اخباری تک به تک شده و با یک ضربه آرام توپ را از کنار دستان سنگربان تراکتور وارد دروازه این تیم کرد تا تیم میزبان برای دومین بار در این بازی پیش بیافتد.

نیمه نخست در نهایت با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان دایی به پایان رسید و دو تیم راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم تونی با آوردن بایرامی، رمزی و علی حمودی تیمش را هجومی تر کرد اما با این وجود تنها چند موقعیت به دست آورد که با هوشیاری مدافعان تیم صبا این موقعیت‌ها نیز ثمری نداشت و شاگردان تونی نتوانستند گل خورده را جبران کنند.

در مقابل صبا نیز روی چند ضد حمله می‌توانست به گل سوم برسد اما مهاجمان این تیم نیز ناکام بودند تا در نهایت شاگردان دایی با برتری 2 بر یک در این دیدار انتقام شکست جام حذفی را از تراکتورسازی بگیرند.