اجرائی کشوری

صبا وگسترش امتیازات راتقسیم کردند

دو تیم فوتبال لیگ برتری صبا و گسترش فولاد تبریز، در ورزشگاه یادگار امام(ره) شهر قم به مصاف یکدیگر رفتند که با نتیجه 1 بر 1، امتیازات بین دو تیم تقسیم شد.
تیم داوری این دیدار را بابک وسیله با کمک سعید زارع و حمزه علی سلیمی بر عهده داشتند.
در این بازی پر برخورد، 5 کارت زرد به بازیکنان دو تیم داده شد که محمد قاضی، رضا حقیقی، هاشم بیک زاده و حامد لک از صبای قم و همچنین مهدی کیانی از گسترش فولاد بودند.
علی دایی، صبای قم را با ترکیب، حامد لک، مسعود حق‌جو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، فیلیپه ماچادو، قاسم دهنوی، رضا حقیقی، ابوالفضل ابراهیمی، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد اوسانی(کریم اسلامی 46،محمد آرام طبع75) و محمد قاضی روانه بازی کرد.
تیم گسترش فولاد تبریز نیز با سرمربی گری فرزاد کمالوند، ترکیب گئورگی گئورگیف، مرتضی اسدی، محسن حسینی، امید نظامی پور، مصطفی اکرامی، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، شهرام گودرزی(ایوب کلانتری 76)، محمد ابراهیمی، امین درویشی(سعید دقیقی 53)، داریوش شجاعیان را به مقابله با صبای قم فرستاد.
گل تیم فوتبال صبای قم، با گل به خودی مرتضی اسدی بازیکن گسترش فولاد تبریز در دقیقه 7 به ثمر رسید، اما در ادامه بازی، پنالتی اعلام شده به سود گسترش فولاد تبریز را گودرزی بازیکن این تیم به گوشه پایین سمت چپ دروازه صبا زد که این توپ از زیر دستان لک عبور کرد و به گل تبدیل شد.