اجرائی کشوری

صبای قم و ماشین سازی تبریز امتیازها را میان خود تقسیم کردند

در هفته سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور مسابقه تیم های صبای قم و ماشین سازی تبریز با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم امتیازهای این مسابقه را میان خود تقسیم کنند.
در این دیدار که از ساعت 20:30 شنبه در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم برگزار شد، نیمه نخست در یک بازی نه چندان دلچسب با نیتجه یک بر صفر به سود تیم فوتبال صبای قم به پایان رسید. 
با شروع نیمه دوم تیم ماشین سازی تبریز برای جبران نتیجه بازی را تهاجمی تر آغاز کرد و حملات نصفه و نیمه ای را روی دروازه صبای قم ترتیب داد و در سوی دیگر میدان نیز مهاجمان صبا چشم به ضد حملات دوخته بودند تا شاید بار دیگر دروازه حریف را باز کنند. 
در دقیقه 67 مهاجمان ماشین سازی تبریز موقعیت بسیار خوبی را در مقابل دروازه صبا ایجاد کردند که حامد لک دروازه بان صبای قم با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد تا این موقعیت تیم تبریزی نتیجه ای در بر نداشته باشد. 
از دقیقه 70 دو تیم بازی بسیار روان تر و سریع تری را به نمایش گذاشتند و به ویژه تیم ماشین سازی حملات گسترده ای را بیشتر از دوجناح روی دروازه صبا ترتیب داد که موقعیت ها را یک به یک از دست دادند. 
در دقیقه 77 بازی، کریم اسلامی در یک صحنه تک به تک توپ را با یک ضربه آرام به بدن دروازه بان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز کوبید تا یکی از بهترین موقعیت های این بازی را برای صبای قم از دست داده باشد. 
حمیدرضا دیوسالار در دقیقه 79 روی سعید دقیقی بازیکن ماشین سازی تبریز خطا کرد و داور یک ضربه پنالتی به سود این تیم اعلام کرد که این ضربه پنالتی را سید جلال رافخایی با زدن توپ به وسط دروازه به گل تبدیل کرد تا نتیجه بازی یک بر یک برابر شود. 
کیوان امرایی در دقیقه 82 با سانتر زیبای رضا عنایتی از جناح راست صاحب یک موقعیت گل شد که نتوانست از این موقعیت به خوبی استفاده کند و دروازه بان ماشین سازی با یک حرکت زیبا توپ را از آن خود کرد. 
سعید دقیقی که با ورود به میدان از دقیقه 67 روند بازی را کاملا به سود ماشین سازی تبریز تغییر داده بود، در دقیقه 84 یک موقعیت خوب در مقابل دروازه صبا از دست داد تا مسابقه همچنان با نتیجه برابر ادامه داشته باشد. 
داور برای نیمه دوم این دیدار سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که در دقیقه آخر بازی تیم ماشین سازی تبریز در یک ضربه آزاد توپ را وارد دروازه صبای قم کرد، اما کمک داور این دیدار، این گل را آفساید اعلام کرد که این تصمیم، اعتراض کادر فنی ماشین سازی تبریز را به دنبال داشت و بازی با نتیجه یک بر یک تساوی به پایان رسید. 
صمد مرفاوی در این دیدار حامد لک را درون دروازه صبای قم قرار داد و پویا سیف پناهی، ابوالقاسم دهنوی، سید مهدی حسینی، کیوان امرایی، عبدالکریم اسلامی، غلامرضا عنایتی، محمدهاشم بیک زاده، مهران امیری، حمیدرضا دیوسالار و وحید علی آبادی را به میدان فرستاده بود. 
در سوی دیگر رسول خطیبی سرمربی ماشین سازی تبریز، مانوئل فرناندز مونیز را به عنوان دروازه بان و سعید مهدی پور، حبیب گردانی، سید جلال رافخایی، ادسون هنریکو، بهمن کامل، سامان نریمان جهان، کاها کاکاشویلی، پیام صادقیان، آندرانیک تیموریان و بهرام احمدی را برای رویارویی با صبای قم روانه میدان کرده بود. 
این دیدار به قضاوت امید سعیدفر با کمک های علی اکبر عظیم پور و حسن انتظاری برگزار شد و کوپال ناظمی نیز به عنوان داور چهارم در این بازی حضور داشت.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید