اجرائی کشوری

شکست گسترش فولاد در ایستگاه چهاردهم لیگ برتر

در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران گسترش فولاد تبریز در برابر میزبانش پرسپولیس تهران تن به شکست یک بر صفر داد.

در روز دوم از هفته جهاردهم لیگ برتر فوتبال ایران ساعت 16:20 در ورزشگاه آزادی تهران دو تیم پرسپولیس تهران و گسترش فولاد تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار آبی و زردپوشان تبریز در برابر سرخ پوشان تهرانی تن به شکست یک بر صفر داده و دست خالی تهران را به سمت تبریز ترک کردند.

نیمه اول این دیدار را تیم پرسپولیس با تک گل جری بنگستون در دقیقه 35 از آن خود کرد تا شاگردان کمالوند دست خالی به رختکن بروند اما در آغاز نیمه دوم، شاگردان فراز کمالوند فوتبال تاکتیکی و هجومی را در دستور کار خود قرار داده و فرصت‌های خوبی هم بدست آوردند اما نتوانستند گلی به ثمر برسانند تا بدین ترتیب این دیدار با همان تک گل به سود تیم پایتخت نشین به پایان رسیده و در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال، گسترش فولاد دیگر نماینده فوتبال استان ناکام مانده و نتواند به اندوخته های خود بیافزاید.

گفتنی است در هفته سیزدهم لیگ برتر آبی و زردپوشان تبریز تیم مدعی سپاهان را در تبریز شکست داده بود.

شاگردان کمالوند با این شکست جای خود را به پرسپولیس رده نهمی داده و خود در رده هشتم قرار گرفتند.

توج حق وردی کار قضاوت این دیدار را برعهده داشت.

پرسپولیس تهران: سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر، رامین رضاییان، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه و جری بنگستون. 

سرمربی: برانکو ایوانکوویچ

گسترش فولاد تبریز: گئورگی گئورگیف، امید نظامی پور، مگنو باتیستا، مهدی کیانی، مرتضی اسدی، شهرام گودرزی، محمد امین درویشی ، محمد نصرتی،  داریوش شجاعیان،مصطفی اکرامی و امیر کریمی    

سرمربی: فراز کمالوند