اخبار برگزیده اخبار ردیفی صفحه اصلی

شکست ماشین سازان مقابل نساجی مازندران

دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و نساجی مازندران با برتری ۳ بر صفر تیم مهمان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی ،تیم‌های ماشین‌سازی و نساجی  در چارچوب هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با برتری 3 بر صفر تیم مهمان به پایان رسید.

در این دیدار که از ساعت 15:30 در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی (بنیان دیزل سابق) آغاز شد، ماشین‌سازی شروع بهتری داشت اما رفته‌رفته بازی متعادل‌تر شده و نساجی نیز موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت.

در ادامه بازی تک گل تیم نساجی را محمدمهدی نظری در دقیقه 37 وارد دروازه علیرضا حیدری کرد. تا نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر تیم مهمان به پایان برسد.

آغازنیمه دوم تیم مهمان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 49 توسط سیدمحمد میری به گل دوم خود دست پیدا کرد. این گل در حالی به ثمر رسید که مهاجم نساجی از سردرگمی مدافعان و دروازه‌بان ماشین‌سازی استفاده کرده و بدون مزاحمت بازیکنان تیم میزبان توپ را وارد دروازه این تیم کرد.

این دیدار با ضد حملات بازیکنان ماشین‌سازی ادامه داشت اما تیم مهمان با کنترل بازی توانست در دقیقه 70 توسط علی شجاعی گل سوم خود را نیز وارد دروازه تیم میزبان کند. در ادامه بازی با برتری 3 بر صفر شاگردان محمود فکری پیگیری شد. حملات دو تیم در دقایق پایانی بازی نیز تأثیری در نتیجه بازی نداشت و این دیدار با برتری 3 بر صفر نساجی مازندران به پایان رسید.

انتهای پیام